0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Arnavutköy Ariston Kombi Servisi

276 kez okundu

Evlerin vazgeçilmezi haline gelen kombiler yaz kış sıcak su kullanımında rahatlık sağlayan ev eşyalarıdır. Kışın da tek bir düğme ile ısınma imkânı sunan kombiler insanların hayatına büyük konfor sağlamaktadır. Her zaman sıcak su bulunması konusunda kolaylık sağlayan kombilerin evlerde çok yararlı kullanımı olur ve rahatlık vericidir. Yaz kış yararlı kullanımları olan kombilerin bozulmaları ya da bozulma sinyalleri vermeleri durumunda firmamız Arnavutköy Ariston kombi tamiri ile iletişime geçerek kombinizin sorunlarını giderebilirsiniz. Konusunda en pratik çalışmaları ile kısa sürede kombileri çalışır duruma getirilir. İşinde deneyimli ve uzman teknik servis personelleri kıymetli ev eşyaları olan kombileri en itinalı şekilde yerinde tamir ederek yeniden kullanıma sunuyor.

En Sağlıklı Kullanımlar İçin Varız

İşimizde en kaliteli işlemlerle en pratik çözümler sunarak kombi bakımı ve tamirini en iyi şekilde yapıyoruz. Arnavutköy Ariston kombi bakımı hizmeti ile kombilerin sağlıklı kullanımlarına destek oluyoruz. Kombilerin arızalanmalarını beklemeden yıllık bakımlarının da düzenli olarak yapılması konusunda herkesin hassas davranması daha sağlıklı kullanımlar için gerekli olmaktadır. Her türlü arıza ve hasar durumlarında servis veren firmamız değişmesi gereken yedek parçalar konusunda da yardımcı olmaktadır. Yedek parça temininin sağlanması işlemlerin daha pratik bir şekilde daha kısa sürede tamamlanmasına olanak tanımaktadır. Bu şekilde kombilerin daha kısa sürede kullanımı sağlanarak mağduriyetler ortadan kaldırılmaktadır. Firmamız bu alanda en kaliteli çalışmaları işinin ehli teknik servis personelleri ile en kısa süre zarfında tamamlamaktadır.

Kalite Hizmet Uygun Fiyat

Kalite ve güven temin eden firmamız kombi bakımı ve tamiri yanı sıra yedek parçaların temin edilmesi ile en kaliteli işçiliği sunmaktadır. Kışın her odanın ısıtılmasını sağlayan kombiler insanların hayatında büyük kolaylıklar sağlar. Konforlu bir ısınma ve sıcak su imkânı yaratan kombilerin bakımına her zaman dikkat etmek gereklidir. Kontrollü ve dikkatli bir şekilde kullanılan kombiler daha uzun ömürlü ve daha sağlıklı oluyor. Aksatılmadan yapılan bakım aynı zamanda kombilerin arızalarının daha da büyümesi ve daha zor tamir edilip daha pahalıya mâl olmasına engel oluyor. Bu konuda gerekli hassasiyetin gösterilmesi bütün ev halkının sağlığı açısından önem taşıyor.

Kombi ve Petek Bakımında Uzman Ekip

Kombilerin dışında ısıtma konusunda işlem gören petek bakımını da düzenli olarak yapmak   gerekiyor. Firmamız arıza kaydı bırakan bütün müşterilerine en kısa sürede dönüş yaparak gerekli olan bütün bakım ve onarım işlemlerini yapıyor. Arnavutköy Ariston petek bakımı işlemlerinde de önce peteklerin temizlenmesi ve havasının alınması ardından kontrol edilen peteklerin daha iyi ısı vermesi sağlanıyor. Teknik personellerimiz tüm işlemleri özen ve dikkatle yapıyor. Bakımı yapılan kombi ve petekler ısıdan tasarruf edilmesine katkı sağlıyor. Her türlü hizmet ihtiyacında destek almak için firmamız ile iletişime geçmek ve arıza kaydı bırakmak yeterli oluyor.
 

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 

Anadolu Mahallesi

Arnavutköy Merkez Mahallesi

Adnan Menderes Mahallesi

Atatürk Mahallesi

Baklalı Mahallesi

Balaban Mahallesi

Boğazköy İstiklal Mahallesi

Bolluca Mahallesi

Boyalık Mahallesi

Çilingir Mahallesi

Deliklikaya Mahallesi

Dursunköy Mahallesi

Durusu Mahallesi

Fatih Mahallesi

Hacımışlı Mahallesi

Hadımköy Mahallesi

Haraççı Mahallesi

Hastane Mahallesi

Hicret Mahallesi

İmrahor Mahallesi

İslambey Mahallesi

Karaburun Mahallesi

Karlıbayır Mahallesi

M.Fevzi Çakmak Mahallesi

Mavigöl Mahallesi

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi

Nenehatun Mahallesi

Ömerli Mahallesi

Sazlıbosna Mahallesi

Taşoluk Mahallesi

Tayakadın Mahallesi

Terkos Mahallesi

Yassıören Mahallesi

Yavuz Selim Mahallesi

Yeniköy Mahallesi

Yeşilbayır Mahallesi

Yunusemre Mahallesi

 

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın