0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Anadoluhisarı Kombi Servisi

476 kez okundu


Anadoluhisarı Kombi Servisi

Kombinizde oluşan sorunların giderilmesi için Anadoluhisarı kombi servisi olarak ekibimizle birlikte hizmetinizdeyiz. Bizimle iletişime geçtikten sonra hiç vakit kaybetmeden belirlenen gün ve saatte evinize gelmekteyiz. İlk olarak kombinizi kontrol ederek gerekli sorunu bulup, sorunun çözümü için yapacaklarımızı size anlatmaktayız. İşlem sırasında kullanılacak malzemeleri, değişecek parçaları hepsini en düşük maliyet üzerinden hesaplayarak aynı zamanda fiyat bilgisini de sunmaktayız. Sizin onayınızdan sonra aldığımız notlar eşliğinde kombinize gereken işlemleri yapmaktayız.

Yaz aylarında kullanılmayan kombiler, sürekli olarak kullanılacak olan kış aylarına geçişte bakımının yaptırılıp kombilerinde soğuk kış günlerinde sorun oluşmasının önüne geçilmesi gerekmektedir. Anadoluhisarı kombi bakımı olarak kombi bakımı, kombi montajı, kombilere yedek parça hizmetlerini sağlamaktayız. Kombi bakımını, kombinin suyunu boşaltıp sonrasında belirli bir oranda hava basarak yapmaktayız. Kombideki fan sökülüp yanma odasında oluşmuş olan toz ve kiri iyice elektrik süpürgesi ile temizlemekteyiz. Son olarak da nemli bir bez ile silerek bakım işlemini tamamlayarak kombinizi size teslim etmekteyiz.

Bakım yaptırılmaması, uzun süre kullanılmış olması veya yanlış kullanımdan kaynaklanan bazı arıza oluşumları görülmektedir. Bu arızalar tecrübeli ve alanında uzmanlaşmış ekibimiz tarafından incelenir, gerekli notlar alınır. Daha sonra sorunun çözümü için gerekli olan parça değişimi, tamirat en düşük maliyetlerle hesaplanarak sizlere sunulur. Anadoluhisarı kombi tamiri olarak sizlere sunduğumuz bu bilgilerden sonra, onay verilmesiyle kombinizin tamiri için gerekli işlemleri yapmaktayız.

İnsanların kullanım alanlarında her eşyanın temizlenmesi gerektiği gibi peteklerinde belirli zaman aralığında temizlenmesi gerekmektedir. Sıcak ortamda bakteriler daha çabuk oluşmaktadır, bundan dolayı da çamurlaşma ve tortullaşma görülmektedir. Bu yüzden de peteklerde kirlenmeler oluşmaktadır. Kirlendiği düşünülmeyen petekler belirli aralıklarla temizliği ve bakımı yapılmadığında, içerisinde oluşan kirlerden dolayı filtre ve kir tutucularda da tıkanıklık meydana gelerek petekler ısıyı aynı şekilde iletmemeye başlarlar. Anadoluhisarı petek temizleme olarak firmamız çalışanları petek temizliğinde kaliteli cihazlar kullanarak, uygun temizlik yöntemleriyle ve kimyasal malzeme kullanmadan peteklerin içini temizlemektedir. Yapılan temizlik sonrasında petekleriniz ilk günkü temizliğine ulaşmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.



BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER



Hemen Arayın