0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Altunizade Kombi Servisi

502 kez okundu

Altunizade Kombi Servisi

Birçok marka ve modele sahip olan teknoloji harikası ürünü kombiler bulundukları ortamda ısınmayı ve sıcak su kullanımını sağlamaktadırlar. Her marka ve modelin farklı sorunları ve ikaz yöntemleri vardır. Altunizade kombi servisi olarak firmadaki profesyonel ekibimiz sayesinde müşterilerimize en uygun fiyatları sunarak kısa sürede ihtiyaçları olan hizmetleri sunmaktayız. Genellikle kombi bakımı, kombi montajı, kombilere yedek parça gibi sorunlar için sıklıkla hizmet vermekteyiz. Profesyonel bir ekibe sahip olan firmamız ihtiyacınız olan her an, haftanın her günü ve günün her saati sizlere hizmet vermektedir. Firma telefon numaralarından ulaşmanız yeterli olmaktadır.

Bütün cihazlar için gerekli bakımların yapılması gerekmektedir. Bakım sayesinde kullanılan cihazlardan verim alınarak uzun süre kullanımı sağlanmaktadır. Altunizade kombi bakımı tarafından hizmet alabilmeniz için randevu almanız yeterli olmaktadır. Randevu oluşturulurken belirlenen gün ve saatte kombi bakımı için gelerek gerekli hizmeti sağlamaktayız. Kombi bakımı sırasında kombinin suyunu boşaltarak sonrasında belirli bir oranda hava basmaktayız. Kombideki fan sökülüp yanma odasında oluşmuş olan toz ve kiri iyice temizlemekteyiz. Bu aşamada elektrik süpürgesinden yararlanmaktayız. Son olarak da nemli bir bez ile silerek bakım işlemini tamamlayarak sizlere teslim etmekteyiz. Bütün işlemlerle kombinizin bakımları yapılmaktadır.

Kombilerde bazı sebeplerden dolayı sorunlar oluşmaktadır. Bu sorunların giderilmesi için Altunizade kombi tamiri profesyonel ekibi ve bütün ekipmanları ile hizmetinizdedir. Kombinin sigortayı attırması, hiç çalışmaması veya soğutmaması gibi daha birçok sebepten dolayı sorunlar oluşmaktadır. Cihazın kaç yıldır kullanıldığı, nasıl kullanıldığı ve bakımlarının yaptırılıp yaptırılmaması da arızaları tetikleyen nedenlerdendir. Parça değişimi yapılması gereken durumlarda, kombilerinize takmış olduğumuz parçalar orijinal olup garantilidirler. Takılan orijinal parçalar zamanla arıza vermemektedir.

Peteklerin verimli çalışması ve ortamın ısınması için petek temizliğinin yapılması gerekmektedir. Altunizade petek temizleme uygun temizlik malzemeleri ve ekipmanlarıyla peteklerinizi temizlemektedir. Buharlı petek temizleme sayesinde buharlı makinenin vermiş olduğu basıncın etkisiyle peteklerin içerisinde yer alan toz parçaları aşağı doğru itilerek temizlenmektedir. Peteklerin elle temizlenmesi oldukça zor olmasından dolayı, buharlı temizleme makinesi büyük kolaylık sağlamaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın