0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Airfel Kombi Servisi

634 kez okundu

 

Müşteri memnuniyeti açısından en iyilerden olan firmamız üzerinden zahmetsiz bir şekilde başvurularınızı yapabilir, hizmetlerimizi test etme imkânı elde edebilirsiniz. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyle teknolojik imkanları bünyesinde toplayan kurumsal firmamız sizlere daha güzel hizmetler sunacaktır. Devamlı kendisini geliştirmenin yanı sıra, işlemlerin hızlı olması da avantajlarımızdan yalnızca bir tanesidir. Airfel kombi servisi için bizlerle irtibat kurabilir, arıza ya da bakım isteklerinizi iletebilirsiniz. Arzu ettiğiniz tarihlerde ekiplerimizin adreslere gelerek hizmet vermesi de bu şekilde olmaktadır.

Airfel Kombi Kış Bakımları

Kış aylarında çok daha sorunsuz performans alabilmek için kombilerin periyodik olarak bakımlardan geçmesi ön şarttır. Gerek iç bölümlerinin temizlenmesi gerek arızaya sebep olacak durumların önceden tespiti için yılda iki kez Airfel kombi bakımıyaptırılmalıdır. Çoğu zaman gereksiz görülen kombi bakımlarının yaptırılmamasıyla birlikte kombilerde yavaşlama ve performans kayıpları görülmektedir. Sonrasında sıcak su problemleri ve yüksek ses sorunları da söz konusu olabilecek durumlar arasındadır. Ardından ise kombinin yıpranmasıyla çalışmadığı anlaşılır. Artık bu saatten sonra ise yapılacak tek bir çözüm yolu kombinin değiştirilmesidir. Bir hayli maliyetli olacak kombi değişimleri öncesinde firmamızdan düzenli kombi bakımı alınması maddi açıdan da sizleri oldukça rahatlatacaktır. Çok daha uzun yıllar kombinizi yüksek performansla kullanabilmenizi sağlayacağımızı şimdiden garanti edebilmekteyiz. Gerekli olan tüm işlemlerin yapılmasıyla 10 yılı aşkın bir süre aynı kombiyle devam edilebilir.

Airfel Kombi Arızaları Neler Olabilir?

Başta kombi su kaçağı tamiri olmak üzere tüm süreçlerde en yetkin isimlerle sizlere hizmet verebilmekteyiz. Her türlü sorun noktasında hemen iletişime geçebilir, çeşitli hizmetlerimizi bir arada da alabilirsiniz. Airfel kombi arıza özelinde sıcak su sorunları ortaya çıkabilir, cihazın çok düşük seviyelerde bile yüksek ses sorunları görülebilmektedir.

Airfel Kombi Arızalarında Çözümler

Oldukça rahatsızlık verici bu ses problemlerinin giderilmesinde geniş olanaklarını kullanabilmekteyiz. Başta pompa arızası ve fan motoru kaynaklı sorunlarla birlikte üç yollu vana sorunu, kombi kapağı ya da baca sorunları da yüksek sese sebebiyet verebilir. Bunların çözüme kavuşturulmasıyla çok daha iyi bir kombiye sahip olabilirsiniz. Diyafram sistemli kombilerde de görülebilecek sıcak suyun gelmemesi sorunlarında da hızlı çözümler üretmenin haklı gururunu yaşamaktayız.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın