0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Aden kombi servisi

534 kez okundu

Kombi Servisinde Doğru Firma Tercihi

Kombi kullanan her aile kullanım talimatlarına uymak zorundadır. Talimatlara uygun kullanılmayan kombiler zamanla arızaya geçer ve daha külfetli maliyetlere neden olur. Aden kombi servisi alanında hizmet veren firmamız kombilerinizin arızaya geçmemesi için yılda en az bir en fazla iki defa kombi bakımlarının yapılmasını önermektedir. Kombi bakımlarının düzenli olması uzun vadede ve arızasız bir kombi kullanımı için önemlidir. Kombileriniz bir beyaz eşya kadar günümüzde önemli bir yere sahiptir. Özellikle kullanımın kolay olması ve zahmetsiz ısınma ihtiyacınızı karşıladığı için tercih edilme sayısı her geçen gün çoğalmaya devam etmektedir.

Kombi Bakımında Profesyonel Hizmet

 Bir beyaz eşyayı bir ayarda kullanabilirken kombileri belli ayarlarda kullanmak durumunda kalırsınız. Yaz aylarında sadece ocak ve sıcak su ihtiyacınız için ayar yaparken kış aylarında ısınma ihtiyacınızı da dahil edersiniz. Aynı anda birden fazla ihtiyacınızı karşılayan kombiler dikkatli kullanılmadığı ve bakımları yapılmadığı için zamanla arızaya geçer. Aden kombi bakımı hizmetimiz sayesinde kombiniz kullandığınız süre boyunca arıza çıkarmaz. Genellikle kombi arızaları bakımının düzenli yapılmadığından dolayıdır. Bakım sırasında tespit edilen arızalı parçalar değiştirildiği sürece arıza ihtimali daha düşüktür.

Kombi Tamiri Ne Kadar Sürer?

Kombi bir beyaz eşya kadar pahalı bir cihazdır. Binbir zahmet ile aldığınız kombinizi arıza olması durumunda bir firmaya teslim etmek ise oldukça zordur. İşinin ehli olması, garanti kapsamında tamir hizmeti vermesi, uygu fiyatlı olması ve mesafe sorunu yapmaması gerekir. Bunun dışında acil durumlarda da 7/24 hizmet vermesi bir kombi servisi tercih ederken üzerinde durmanız gereken konular arasındadır. Aden kombi tamiri hizmeti veren firmamız tüm bu beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak çalışma prensibine, çalışana ve ekipmana sahiptir. Kısa sürede sorununuzu çözüp daha az maliyetli bir tamir hizmeti vermek firmamızın çalışma prensipleri arasındadır.

Petek Temizliğinde Güvenilir Makine

Petekler kombilerin en çok ihtiyaç duyduğu parçaların başında gelir. Peteklerin takılı olduğu alanlarda oluşan toz parçacıkları zamanla peteklerinizin içerisine dolarak performansını olumsuz yönde etkiler. Aden petek temizleme hizmetimiz ile peteklerinizin içerisine dolan pislikleri profesyonel makinemiz ile tahliye ederek peteklerinizden yüksek derecede verim almanızı sağlarız.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın