0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Esenyurt Dolçevita Kombi Servisi

45 kez okundu

Esenyurt Dolçevita Kombi Servisi Yaşam alanlarımızda gerekli olan sıcak ortam ve sıcak su gereksinimleri deneyimli ve yaptığı işin sorumluluğuna sahip ekiplerimiz ile kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti ve olumlu geri dönüşleri için özveri ile çalışılmakta ve her türlü kombi hizmeti sorunsuz ve kusursuz bir şekilde uygulanmaktadır. Bu alanda Esenyurt Dolçevita kombi servisi olarak petek temizliği, doğalgaz tesisatı kurulumu, kombi bakımı, kombi arıza ve tamiri ve benzeri kombi çalışmaları sunulmaktadır. 7/24 çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçmeniz ve hizmet talebinde bulunabilmeniz mümkün kılınmakta ve talepleriniz doğrultusunda kısa sürede dönüş yapılmaktadır.

Kombi Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Kombilerin ısıtma işlevini yerine getirebilmesi için yaşam alanlarına yerleştirilen radyatörler belirli zaman aralıklarında temizlenmeli ve bakımı yapılmalıdır. Isıtmanın verimi işleyişinin devam etmesi için petek bakımı önem arz etmektedir. Petek temizliği petek temizleme makine ile gerçekleştirilmektedir.  Banyoda bulunan havlupan radyatörü sökülerek petek temizleme makinesinde bulunan hortumun bir ucu havlupan giriş vanasına diğer ucu petek temizleme makinesine bağlanmaktadır. Diğer hortumun bir ucu havlupan çıkış vanasına diğer ucu da herhangi bir gidere uzatılmaktadır. Peteklerin giriş çıkış vanaları kapatılarak petek temizleme makinesi çalıştırılmakta ve Esenyurt Dolçevita kombi petek bakımı çalışmasına başlanmaktadır. İlk yıkanacak peteğin vanaları açılarak tazyikli su gönderilmekte ve tüm pislikler çıkıp su temiz akana kadar su gönderimine devam edilmektedir. Tüm petekler sırayla aynı işlemden geçirilmektedir. Peteklere temiz su ilave edilerek peteklerin havası alınmakta ve kombi petek bakımı tamamlanmaktadır.

Kombi Bakımı Önemli Mi?

Kombi petek bakımı ve kombi bakımı kombilerin verimli çalışmasının devamlılığının sağlanması hususunda önem taşımaktadır. Kombi arızalarının büyük çoğunluğu kombi bakımı ve petek bakımlarının yapılmamasından kaynaklandığı yok sayılamaz bir gerçek olmaktadır. Bu durumda kombilerin bakımlarının yaptırılmaması ilk etapta ısı düşüklüğüne ve gereksiz enerji sarfiyatına neden olmaktadır. Bu sürecin devam etmesi ve Esenyurt Dolçevita kombi arıza ve bakım çalışmalarının yaptırılmaması kombinin tamamen çalışmamasına ve hatta ciddi düzeyde arızaların gerçekleşmesine zemin hazırlamaktadır. Kısacası kombi bakımlarının ertelenmesi maddi yönden zarara uğramanıza, ciddi arızalara ve kombinizi tamamen kaybetmenize kadar olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Bu nedenle ciddi bir öneme sahiptir. Yıllık rutin kombi bakımlarına duyarlı olunması maddi kayıpların önlenmesine ve kombilerin verimli çalışma potansiyeline sahip olmasını sağlar.

Kombi Arızası ve Tamiri

Kombi bakımlarının yapılmamasının ciddi etkisi olan kombi arızaları farklı açılardan kendini göstermekte ve en kısa sürede müdahale edilmesi gerekmektedir. Kombi arızaları ve Esenyurt Dolçevita kombi tamiri için profesyonel destek alınması etkili ve kalıcı çözümlerin sunulmasında etkin rol oynamaktadır. Bu nedenle kombi arızalarını ile karşılaşmanız durumunda hemen bizimle iletişime geçerek gerekli arıza bildiriminin yapılması ve hizmet alınması için talepte bulunmanız gerekmektedir. Kombi kullanıcılarının müdahalede bulunması riskler taşıyabilmektedir. Bu noktaya dikkat edilmelidir.

                        BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın