0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Esenyurt Auer Kombi Servisi

44 kez okundu

Esenyurt Auer Kombi Servisi Soğuk kış günlerinin içimizi titreten serinliği kombiler ile yerini konfora bırakmış bulunmaktadır. Kombi kullanıcıları bu konforun farkına varmış ve kombi kullanımının vazgeçilmezliğini tatmış olmaktadır. Hayatımızda vazgeçilmez bir yere sahi olan kombilere ise gerektiği kadar özen gösterilmemektedir. Yıllık bakımlarının mutlaka yapılması gerekliliği ve özellikle kış aylarından önce yapılarak kış aylarında sorunsuz çalışabilmeye hazır olması Esenyurt Auer kombi servisi hizmetleri ile gerçekleştirilmektedir. Ancak kombi kullanıcıları genellikle kombi arızaları gerçekleştiğinde kombi bakımının yapılmasını sağlamaktadır. Kombi bakımlarının önemini bu şekilde anlamaktadırlar. Çağrı merkezlerimiz ile görüşerek dilediğiniz gün ve saatte kombi servis hizmetlerinden talep edebilir öğrenmek istediğim kombi hakkındaki bilgilere erişebilirsiniz.

Kombi Arıza Nedenleri ve Arıza Çözümleri

Kombi kullanıcıları çeşitli kombi arızaları ile karşılaşabilmektedir. Özellikle kombi arızaları veya kombi kullanımında yeterli bilgiye sahip değilseniz kombi arızalarında müdahalede bulunmamanız ve çağrı merkezlerimizi arayarak en yakın şubemizden Esenyurt Auer kombiarıza ekibinden profesyonel destek almanız en doğru seçeneği oluşturmaktadır. Diğer taraftan kombi kullanıcılarının farkında olmadan yaptığı veya kombi kurulumunda servislerin yanlışlıkları ile çeşitli kombi arızaları gerçekleşebilmektedir. Aynı şekilde ani elektrik kesintileri veya donma gibi etkenleri ile de kombiler arıza verebilmektedir. Bu durumlarda servisimiz detaylı bir kombi bakımı gerçekleştirerek cihaz için gerekli olan en etkili kombi onarımını sağlamaktadır. Donma sorununa karşı cihazı açık balkona monte ettiriyorsanız dolap içine alınmasını sağlamanız bir önlem olmaktadır.

Kombi Tamiri

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi çeşitli arızalar kombi kullanımında gerçekleşebilmektedir. Elektronik bir cihaz olması ve doğalgaz kullanımı ile çalışması arıza hakkında bilinçli olmayan kişiler için oldukça tehlikeli olabilmektedir. Bu nedenle kombi kullanıcılarının kombi arızalarında gerekli olan Esenyurt Auer kombi tamiri hizmeti için profesyonel desteğe başvurmaları ve kesinlikle müdahalede bulunmamaları önem taşımaktadır. Kombi arızalarında kombi bakımı ile sorunlar tespit edilmekte ve gerekli tamir hizmeti için çalışmalara başlanmaktadır. Bazen yerinde müdahale gerçekleştirilirken bazen de atölyelerimizde kombi tamirine devam edilmektedir. Parça değişimi gereken durumlarda orijinal parça kullanımına özen gösterilmektedir. Tüm kombi markalarına uygun yedek parçalara sahip olunmakta ve çalışmalar garanti kapsamında gerçekleştirilmektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından tüm detaylar dikkate alınmaktadır.

Kombi Petek Bakımı ve Avantajları

Kombi petek temizliği ısınma işlevinin maksimum seviyede gerçekleşmesi için oldukça önemli bir hizmet olarak ön plana çıkmaktadır. Peteklerin tıkanması, tesisat suyunun kirlenmesi veya filtrelerin sıklıkla kirlenmesi alınacak ısı verimini düşürmektedir. Belirli aralıklarda alınması gereken Esenyurt Auer kombi petek bakımı ile amaçlanan tasarruflu kombi kullanımı gerçekleştirilmektedir. İdeal ısı verimine ulaşılmaktadır. Tüm petekler aynı oranda ısınma seviyesine erişmektedir. Kombi bakımlarında olduğu gibi kombi petek bakımlarının zamanında yaptırılması çeşitli arızaların engellenmesini sağlamaktadır. Cihazın kullanım ömrünü uzatmaktadır. Petek bakımı hizmetinde koruyucu sıvı ile tesisatın uzun süre paslanmalara karşı korunması sağlanabilmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın