0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Zincirlikuyu Kombi Servisi

400 kez okundu

Zincirlikuyu Kombi Servisi

Kombinizde oluşan tüm sorunlar için bölgenizde tercih edebileceğiniz güvenli firmalardan bir tanesi olan Zincirlikuyu kombi servisi sizlere garantili hizmetler sunmaktadır. Firma olarak genellikle kombi arızaları ve kombi bakımı sorunları için hizmet vermekteyiz. Kombinizin sorununa uygun hizmet vererek kısa sürede ve uygun fiyatlarla sorunu çözmekteyiz. Firmamıza ait telefon numaralarından bizlere ulaşabilir ve profesyonel ekibimizden hizmet alabilmektesiniz.

Kombinizin uzun süre kullanılmasını sağlamak ve çalıştırıldığında verim alabilmek için belirli zamanlarda bakım yaptırılması gerekmektedir. Özellikle kış aylarında sorun yaşamamak için erkenden kombinize bakım yaptırmanızı önermekteyiz. Zincirlikuyu kombi bakımı olarak bakım işlemi sırasında, kombinin suyunu boşaltıp sonrasında belirli bir oranda hava basmaktayız. Bu işlemden sonra kombideki fanı söküp, yanma odasında oluşmuş olan toz ve kiri elektrik süpürgesi ile temizlemekteyiz. Son olarak da nemli bir bez ile silerek bakım işlemini tamamlamaktayız.

Bakım yaptırmanın haricinde bazı zamanlarda kombilerde arızalar oluşmaktadır. Bu çeşitli sebeplerin sonucunda oluşan arızaların çözümü için profesyonel ekibimiz gerekli tamiri yapmaktadır. Kombinizi inceleyip sorunun kaynağını bulduktan sonra yapılması gerekenler hakkında sizlere bilgi vermekteyiz. Parça değişimi veya tamir gibi gerekli işlemleri sizin onay vermenizden sonra kombinize uygulamaktayız. Tamir sırasında yapılan parça değişiklikleri firmamız tarafından 1 yıl süreyle garantili olmaktadır. Zincirlikuyu kombi tamiri olarak istediğiniz zaman hizmetinizdeyiz.

Petek temizleme firması olarak ev, okul, hastane gibi ihtiyaç duyulan her ortamlar için hizmet vermekteyiz. Bu konuda gerekli eğitimleri almış ve tecrübeli olan ekibimiz işlem sırasında peteklerinize ve peteklerin bulunduğu ortama zarar vermemektedir. Temizleme sırasında kullanacakları temizlik malzemelerini ve ekipmanlarının seçimini temizliğe uygun seçerek oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçmektedirler. Okul ve hastane gibi merkezi sistem ısıtma kullanılan yerlerde evlerdeki petek temizleme yönteminden farklı yöntem kullanmaktayız. Zincirlikuyu petek temizleme olarak ortamdaki peteklerin sayısına göre hizmet ücreti değişiklik göstermektedir. Firma olarak sizlere düzenli olarak peteklerinizi temizletmenizi önermekteyiz. Bu sayede peteklerinizin verimli ısıyı yansıtmasıyla ilk günkü gibi ısınma sağlamış olacaksınız. Bizi tercih ettiğiniz için değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın