0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Zeytinburnu Kombi Petek Temizleme

220 kez okundu

Kombi ve petek temizliği belli aralıklarla yapılması gereken bir işlemdir. Petek temizliğinde kullanılacak yöntemler uzman kişiler tarafından belirlenmelidir. Firma olarak Zeytinburnu Kombi Petek Temizleme işinde uzman ekibimiz ile size bu konuda en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Kombi ve peteklerinizden en yüksek performansı almak istiyorsanız mutlaka bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir.Bakım yapılan kombi ve petekler ile bakımı yapılmayan kombi ve peteklerin arasında ısı açısından büyük farklılıklar vardır.

Kombi ve petek temizliğinin faydaları;

  • Temizlenen kombi ve petekler daha verimli çalışır.
  • Yakıt tasarrufu sağlayacağı için bu durum doğalgaz faturanızın düşük gelmesine sebep olacaktır.
  • Kombi ve peteklerinizin ömrü uzayacaktır. Çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kombinizi kullanabileceksiniz.

Kombi ve peteklerinizin temizliğini belirli standartlara uygun bir şekilde yapmaktayız. Petek ve kombi temizliğini kendiniz yapmaya çalıştığınız takdirde tam sonuç alabilmeniz mümkün olmayacaktır. Firma olarak Zeytinburnu Kombi Petek temizleme işinde uzman ekibimiz ile size en iyi hizmeti verebilmek için her zaman size bir telefon yakınlığındayız. Bizi aradığınızda size en kısa sürede göndereceğimiz alanında uzman firma çalışanımız ile en iyi hizmeti sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Kombi Petek temizleme işleminde dikkat edilmesi gerekenler

  • Öncelikle bu işlemi yapacak kişinin kombi ve petek temizlemede uzman olması gerekmektedir.
  • Petek ve kombi temizliğinde kullanılacak makine ve kimyasalların kaliteli ve işlem için uygun olması gerekmektedir.

Kombi ve petek temizliğinde etkili yöntem olan makineli ve kimyasallı temizlik en verimli yöntemdir. Seçilen herhangi bir radyatörden diğer radyatörlere bağlantı kurularak hızlı ve etkin bir şekilde temizlik işlemini yapmaktayız. Zeytinburnu Kombi Petek Temizleme firması olarak bu kullandığımız yöntem sayesinde eviniz ya da temizlik işleminin yapıldığı yerde hiçbir kirliliğe sebep olmadan petek ve kombi temizleme işlemini tamamlıyoruz.bu işlem dışında kombide bulunan filtrelerin ve kombi bacasının da temizliğinin yapılması verim alabilmek için büyük önem taşımaktadır.Bakım için geldiğimizde filtre değişimi yapıldıktan sonra kombiye bağlanan bacayı yerinden sökerek temizledikten sonra bacayı yerine takarak kombi temizleme işlemini tamamlıyoruz. Bu yapacağımız işlemler ile borularda ve kombide zamanla oluşan çamurlu su veya tortuların giderilmesi sağlanmaktadır. Böylece size daha kaliteli bir kullanım imkânı sağlıyoruz.

Ülkemizde kış ayları oldukça soğuk geçmektedir. Bu soğuk havalardan en az derecede etkilenmek için yapılması gereken en önemli işlem bulunduğumuz ortamdaki kombi ve peteklerin bakımının yapılmasıdır. Zeytinburnu Kombi Petek temizleme konusunda uzman ekibimiz ile ısınma probleminden kurtulabilirsiniz. Kombi ve peteklerinize belli dönemlerde yapacağımız bakım sayesinde sizi yüksek doğalgaz faturalarından da kurtarmış olacağız. Bu misyon ile firmamız size 7 gün 24 saat hizmet vermek için çalışmaktadır. Alanında uzman kadromuz ile bu sektörde uzun yıllardır hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın