0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Yenibosna Beko Kombi Servisi

659 kez okundu

Yenibosna Beko Kombi Servisi

Kombiler artan doğalgaz kullanımı ile her evin ihtiyacı haline gelmiştir. Doğalgaz konforlu ve zahmetsiz kullanım sağlamasıyla birçok kişinin tercihi olmaktadır. Kurallara uygun kullanıldığı takdirde verimli bir ısınma sistemi, sıcak su ve ocak kullanımı elde edilir. Kombilerin sağlıklı kullanılması için montajı, bakımı ve gerektiğinde tamiri yetkili, yasal izinler çerçevesinde işlemler yapan servisler tarafından yapılmalıdır. Tüm bu özelliklere sahip olan Yenibosna Beko kombi servisi müşterilerinin sağlığını ve memnuniyetini öncelikli hedefi olarak görür ve profesyonel hizmetler verir. Güven ve memnuniyet esaslarına dayalı hizmetler sunmayı şirket prensibi olarak kabul eden firmamız yoluna sizden aldığı destekle emin adımlarla ilerlemektedir.

Yenibosna Beko Kombi Bakımı

Kombiler bakımlarının yapılması insan sağlığı açısından çok önemli olan ürünlerdir. Bakımları yıllık periyotlarda profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Yapılan bakım sonucu hayati kayıplara neden olan tehlikelerin önlenmesi ve gönül rahatlığıyla kışı geçirmeniz garanti altına alınmış olur. Kombilerin su sızdırma, gaz kaçağı elektrik hatları sıcak su filtreleri pislik tutucu filtreleri temizlenir tozlanma durumu kontrol edilir bacalı cihazlarda baca çekişi baca sensörü fonksiyonu kontrol edilir ateşleme otomatiğinin gaz kesme fonksiyonu kontrol edilir, kontrol ve bakım işlemleri sonlandırılır.

Yenibosna Beko Kombi Tamiri

Kombiniz ısıtmıyor, radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk ve buna benzer arızalar kombinizde mevcut olduğunda firmamız ile irtibata geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz. Kombinizin tamiri için hızlı ve güvenli hizmetler alabilirsiniz. Firmamızın öncelikleri arasında yer alan kalite, güven, hızlı işlem ve işlem sonrası verilen garanti elde ettiğimiz müşteri memnuniyetini ve bu doğrultuda tercih edilirliği belirleyen unsurlardır. Yenibosna Beko Kombi Tamiri için gelen ekibimiz öncelikle güvenliğiniz için kombinin emniyetini kontrol eder. Arızalanan parçanın değişimini orijinal parça ile yapar ve bununla olası arıza tekrarının önlenmesini sağlar. Tamirinin mümkün olmadığı durumlarda kombinin yenisi ile değiştirilmesi mümkün olmaktadır. Tıkanmış filtrelerin temizlenmesi radyatörlerde kirli suyun temizlenmesi gibi işlemler kombinizden yüksek verim almanızı sağlar. Aldığı eğitimlerle her yeni model ile ilgili bilgi sahibi olan personelimiz son sistem hizmetleri ile güveninizi hak etmek için çabalamaktadır.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın