0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Yenibosna Auer Kombi Servisi

663 kez okundu

Yenibosna Auer Kombi Servisi

Kombinizi uzun yıllar sorun çıkmadan kullanmak istiyorsanız yıllık bakımlarını ihmal etmemenizde fayda vardır. Her marka kombinin yıllık bakımları yılda 2 defadır. Yenibosna Auer kombi servisi alanında hizmet gösteren firmamız yıllık bakımlarınızı detayı bir şekilde yapmaktadır. Bunun dışında kombinizin arızası, bakım onarımı ve yedek parça değişimleri de yine aynı şekilde yapılmaktadır. Rutin bakımlarını yaptıran birçok müşterimiz belli bir süre sonra bunu alışkanlık haline getirerek firmamızdan kendileri bakım hizmeti almak isterler. Firmamız müşterisini seven ve önemseyen bir firmadır. Her müşterimizin sorunu bizim sorunumuzdur yaklaşımı ile hizmet veren bir firmadır. Bu yüzden de sektörde her zaman sevilen ve tercih edilen firma konumundayız.

Yenisbosna Auer Kombi Tamiri

Kombinizin garanti süresi dahilinde garanti şartlarına bozmadan tamir yapabilen firmamız kombiniz ile ilgili her sorumluluğu alabilecek ekibe, ekipmana ve araca sahiptir. Yenibosna Auer kombi tamiri sırasında meydana gelen her arıza için bilgilendirme yaparak müşterilerin bilinçli bir kullanıcı olmasını sağlarız. Kullanım talimatlarının ne kadar önemli olduğunu ve uyulması gerektiğini firma olarak her zaman vurgularız. Firmamız söz verdiği zamanda istenilen konumda olarak arızanın çözülmesini sağlar. Özellikle kış aylarında arızaya geçen kombiler için daha hassas davranan firmamız mağdur olmamanız için elinden geleni yapar. Sektörde hizmetleri ile ön planda olan firmamız her zaman mükemmeliyetçi zihniyet ile faaliyet gösterir. Kusursuz kombi servisi olabilmenin de haklı gururunu tercih edildiği sürece daha iyi yaşar.

Yenibosna Auer Kombi Bakımı

Kombinizin bakımları daha uzun süreli kullanım yapabilmeniz açısından çok önemlidir. Aniden bozulan kombinizin ilerde daha büyük arızalara neden olacağınız önemsenmediği takdirde de can ve mal kayıpları vereceğinizi asla unutmamalısınız. Yenibosna Auer kombi bakımı sırasında kombi ile ilgili her bağlantıyı teker teker kontrol etmektedir. Kombinizin daha yüksek verimde çalışabilmesi için elimizden geleni yaptığımızdan emin olabilirsiniz. Acil durumlarda firmamızı 7/24 arayarak yardım talep edebilirsiniz. Acil olmayan durumlarda ise randevu alarak müşterilerimize sunduğumuz avantajlı fiyatlardan siz de yararlanabilirsiniz. Kombi servisi konusunda sunduğumuz ekonomik fiyat avantajlarından yararlanmak için firmamızı arayıp hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın