0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Yenibosna Ariston Kombi Servisi

833 kez okundu

 

Ariston insan sağlığına verdiği öncelik ve konforu buluşturan yapısı ile sektörde ön planda olmayı daima başarmış lider bir firmadır. Isıtma sektörüne de aynı kalite ile giriş yapan firma bu alanda da yenilikçi yapısı ile adından bahsettirmeyi başarmıştır. Satış sonrası hizmetler konusu da çok ayrı bir önem taşımaktadır ve müşteri memnuniyeti için en özenli davranılması gereken noktadır. Yenibosna Ariston kombi servisi montaj, bakım, onarım ve teknik destek gereken tüm durumlarda hizmetinizde olacaktır. Montajı yapılan kombinin gerekli kullanım bilgileri kullanıcıya aktarılarak bilinçli bir kullanım sağlanır.

Yenibosna Ariston Kombi Bakımı

Kombilerin yıl boyu sağlıklı kullanılabilmesi özellikle kış aylarında olumsuzluklara maruz kalınmaması için yıllık rutin olarak bir kez bakımının yapılması gerekmektedir. Bakımların yapılması kışın sağlıklı, güvenli ve konforlu geçirilmesini sağlayacaktır. Ayrıca; yangın çıkması gibi hayati riskler içeren olayların da bertaraf edilmesi sağlanmış olur. Yenibosna Ariston kombi bakımı konusunda deneyimli eğitimli ekibimiz sizlere en iyi hizmeti sunmak için çabalamaktadır. Kombinize yapılması gereken bakımları; elektrik bağlantı noktaları kontrolü sağlanır, baca fanı temizlenir, genleşme tankı kontrol edilir bar basınç seviyesi ayarlanır, kalorifer yanma ve sıcak su durumu kontrol edilir olarak sıralayabiliriz. Yoğuşmalı ve eski tip kombilerde ilave bakımlar yapılması gerekmektedir. Bacalı kombilerde, baca limit sensörü ve baca çekiş durumu kontrol edilir, baca temizliği yapılır. Yoğuşmalı kombilerde ise yoğuşma su haznesi temizlenir ve kalorifer gidiş hattında bulunan pislik toplama filtreleri temizlenir ve bakımı tamamlanmış olur.

Yenibosna Ariston Kombi Tamiri

Kombiler bakımı yapılmadığında veya bakımı yapılmış olsa bile içinde bulundurduğu alaşımlar ile zamanla oksidasyona uğrayabilir ve arıza gösterebilirler. Kombinizin arızalanması durumunda servisimizle irtibata geçebilirsiniz. Servise geçtiğiniz bilgi doğrultusunda kaliteli ve güvenli hizmetler sunan firmamız gün içinde hızlı bir şekilde hizmet verir. Yenibosna Ariston Kombi Tamiri için profesyonel eğitimler alan donanımlı personelleriyle gün içinde servis talebinizi karşılayacaktır. Kombilerde görülen en sık arızalar çalışmaması su akıtması gaz kaçağının olması ısıtma yapmaması ya da ısının verimli olmaması filtrelerin tıkanması sıcak suyun akmaması, sıcak su açıldığında peteklerde aşırı ısınma olması olarak sayılabilir. Tüm bu arızaların giderilmesi için güncel eğitimlerle kendini daima yenileyen ekibimiz gerekli işlemleri başarıyla gerçekleştirecektir. Tüm hizmet ve çabalarımız memnuniyetinizi amaçlamaktadır.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın