0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Vaniköy Kombi Servisi

370 kez okundu

Vaniköy Kombi Servisi

 

Her zaman alınacak hizmetlerin kalitesine önem gösterilmelidir. Kaliteye önem veren isimler müşterilerini hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz ve onlara hak ettikleri kalitelerde hizmetleri sunarlar. Uzun yıllardır Vaniköy kombi servisi ismi ile kalitemizden asla ödün vermeden çalışmaya devam etmekteyiz. Teknoloji harikası olan kombileri üzerinde her daim araştırmalar yapmakta ve her kombiye hizmet sunmak adına kendimizi geliştirmekteyiz. Sahip olduğumuz ekipmanların kalitesine de önem göstermekte ve bu sayede kombilerin sahip olduğu kaliteleri de düşürmemekteyiz.

Kombilerin ihtiyacı olan bakımlar konusunda da düzenli olarak bilgilendirmeler yapmaktayız. Bakım ile artacak olan performans, daha uzun yıllar kullanılacak kombiler sahiplerinin bu alanda daha az paralar harcamalarını sağlayacaktır. Bulunduğumuz alanda Vaniköy kombi bakımı hizmetleri ile her daim memnuniyet kazanmakta ve bu sayede kendimizi hızla geliştirmekteyiz. Ekipman kalitesi kadar ekip kalitesine de özen göstermekte ve servis elemanlarımızı düzenli olarak eğitimlere yönlendirmekteyiz. Her daim farklı özellikle ile yenilenen kombilere yetişmek ancak eğitim ve deneyim ile olmakta ve bu konuda elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.

Farklı arızalara aynı önem ile yaklaşan Vaniköy kombi tamiri servisi her arızayı kesin olarak çözmektedir. Garanti kapsamında sunulan tamir hizmetlerinde aynı sorunlar ile tekrar karşılaşılması durumunda herhangi bir ücret talebinde bulunulmadan sorunlar yeniden giderilmektedir. Tamirler sırasında değişmesi gereken parçaların yan sanayi olmaması ve özellikle de ikinci el olmaması servisimiz için önemlidir. Bu şekilde seçilen parçalar ne yazık ki kombilere yeniden sorun yaşatacaktır. Maliyetleri düşürmek adına yapılan bu seçimlerden uzak duran servisimiz her daim orijinal ve garantili parçalar tercih etmektedir.

Tıkanmış ve içleri hava dolmuş olan peteklerin temizlenmesi konusunda da Vaniköy petek temizleme hizmetleri yüksek performans göstermektedir. Özel makinalar ile gerekli kimyasalları kullanarak yapılan temizlikler sayesinde peteklerin her alanı aynı ısıya sahip olmaktadır. Tüm peteklerin bu şekilde olması sayesinde mekânlar sıcak olacak ve kombilerin ayarlarının yükseltilmesi gerekmeyecektir. Kombilerini doğru şekilde kullanmak ve her daim verim almak isteyenlere servis olarak ihtiyaçları olan hizmetleri sunmaktayız. Bu sayede hiçbir mağduriyet yaşamadan yıllarca sıcak kış geçirecek ve her daim sıcak su ihtiyaçlarını gidereceklerdir.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın