0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Unkapanı kombi servisi

486 kez okundu

Kombiler Güvenilir Ellerde Olsun!

İstanbul genelinde ve Unkapanı mevkisinde kesintisiz hizmetlerine hız kesmeden devam eden Unkapanı kombi servisi firmamız yaz kış karşınızdadır! Yılın her günü kesintisiz çalışan kombileriniz oldukça hassas eşyalar oldukları için zamanla bazı sorunlar ile sizleri zor durumda bırakabilir. Bu zor zamanınızda ne sıcak su ile yapacağınız işlerinizi yapabilir ne de tam olarak bir ısınma sağlayabilirsiniz. Her iki durumda gündelik yaşantınızı olumsuz etkileyecek maddeler olduğu için hemen firmamızı arayarak kombi sorununuz hakkında bizlere net bilgi verebilirsiniz.

Firmamız Unkapanı kombi bakımı da olmak üzere kombinizin her aşamasında engin, profesyonel iş bilgisi ile hareket etmektedir. Kombi tesisatı ve tüm bakım hizmetleri için anında ulaşabileceğiniz telefon numaralarımızı kullanabilirsiniz. Bakımı yapılan kombiler her zaman sizlere birçok yönden avantaj sağlayacaktır. Başta kombinizden ilk günkü verimi alabilecek ve artık yüksek gelen faturalardan dolayı bütçeniz zarar görmeyecektir. Bizi aradığınız andan itibaren çok kısa süre sonrası için sizlerin de müsait olduğu bir tarihte randevu vermekteyiz.

Söz verdiğimiz tarihte söz verdiğimiz gibi kapınızda olan ekibimiz, son derece akılcı, ekonomik Unkapanı kombi tamiri hizmetini sizlere sunacaktır. Kombi tamirinde eğer işinin ehli olmayan kişilerden yardım alırsanız büyük zararlara girebileceğinizi şimdiden belirtmek isterim. Firmamız köklü ve bu piyasa da adını duyurmuş özelliklerde yalnızca bir tık kadar uzaklığınızda hizmet talepleri için beklemektedir. Her zaman hazır olan ekibimiz sayesinde bizi aradığınız gün bile randevu alabilirsiniz. Böylelikle daha çok mağdur olmadan kombinizin tamirini sağlamamıza izin verebilirsiniz.

Petek temizleme konusu yine oldukça hassas olmanız gereken ve işinin uzmanı firmalardan yardım almanız gereken bir konudur. Unkapanı petek temizleme firmamız bilinenin aksine sizlerin peteklerini iç ve dış olarak ayrı ayrı temizleyerek kusursuz bir temizlik hizmetini sunmaktadır. Kombinizin durumuna göre sıklığı belli olacak olan petek temizleme işlemi, genellikle kış aylarına girmeden mutlaka uzmanından yapılması gereken bir hizmet alanıdır. Firmamız en uygun fiyatlandırmalar ve müşteri güler yüzü hizmet garantisi ile sizlere petek temizleme alanında profesyonel bir hizmet vermektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın