0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Topağacı Kombi Servisi

548 kez okundu

 Topağacı Kombi Servisi

Zamanın hızla ilerlediği ve hayatımızın daha konforlu hale gelmesi adına bizlere kazandırdıkları oldukça memnun edicidir. Özellikle de günlük yaşam içerisinde kullanılan ve farklı görevlere hizmet eden sayısız eşya teknolojinin ne derece geliştiğinin göstergeleridir. Uzun yıllardır Topağacı kombi servisi olarak sektörde çalışmakta olup teknolojinin en büyük nimetlerinden olan kombilere hizmet sunmaktayız. Tek bir tuş ile çalışan, temizlik sunan ve eski ısınma sistemlerini oldukça geride bırakan kombilerin farklı özelliklere sahip birçok markaya ait modelleri bulunmaktadır. Servis olarak hepsinden anlamakta ve ihtiyaçları olan hizmetleri sunmaktayız.

Öncelikli olarak kombi bakımı konusunda müşterilerimizi bilinçlendirmekteyiz. Bakımların kombiler üzerinde ne derece etkileri olduğunu anlatmakta ve maddi olarak getirilerini de özellikle belirtmekteyiz. Yılda en az iki kez yapılması zorunlu olan bakımlar sayesinde kombinin ömrü uzayacak ve her ay korku ile beklenen faturalarda azımsanamayacak düzeyde düşüşler görülecektir. Yılların deneyim ve tecrübesine sahip olan Topağacı kombi servisi elemanları arıza bakım ve onarımlarda bilgilerini konuşturmaktadır. Kendilerini düşünen ve menfaatleri için çalışan servise sahip müşterilerimiz memnuniyetlerini bildirmektedirler.

Yeniliklere uyum sağlayan ve kendisini geliştiren Topağacı servisi sahip olduğu donanımlı ve bakımlı araçları, kaliteli ekipmanları ile hizmet sunmaktadır. Arızalarda tercih ettiğimiz yedek parçaların her biri orijinal parçalar olmakta ve garantileri bulunmaktadır. Servis olarak sunduğumuz hizmetlere vermekte olduğumuz garantiler ile müşterilerimize gerekli güveni sunmaktayız. Karşılıklı sağlanmakta olan güven sayesinde kombilerin yanı sıra diğer beyaz eşyaların çıkardığı sorunlara da zaman kaybı yaşatmadan çözümler sunmaktayız.

Kış aylarının rahat geçmesi, fazla faturalar ödenmemesi kombi ve peteklerin kışa hazırlanmasından geçmektedir. Özellikle de peteklerin temizliğinin yapılması mekânların daha fazla ısınmasını sağlamaktadır. İçi temizlenen havaları alınan petekler kışın sahiplerine hiçbir sıkıntı yaşatmayacaktır. Her ayrıntıya dikkat eden ve müşterilerine yapmaları gerekenler hakkında bilinçlendiren Topağacı petek temizleme ekibimiz güler yüzlü ve güvenilirliği ile olumlu tepkiler almaktadır. Servis olarak fiyatlarımızda zorlayıcı seviyelerde olmamakta ve bu sayede kombi sahipleri hiç tereddüt etmeden arızlar dışında da kombiler için gerekli tüm hizmetler de de bizlerle iletişime geçmektedirler.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın