0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Tarlabaşı Kombi Servisi

436 kez okundu

 Tarlabaşı Kombi Servisi

Servis denildiğinde yalnızca eşyalara gerekli müdahaleyi yapıp giden bir ekip akla gelmektedir. Oysaki iyi bir servis öncelikli olarak arızalanmış olan eşyaların sahipleri ile iletişim halinde olan ve onlara gereken bilgileri sunan kişilerden oluşmaktadır. Bu anlayış ile yıllardır çalışan Tarlabaşı kombi servisi olarak bizler öncelikli olarak müşterilerimiz ile doğru iletişimler kurmaktayız. Sahip oldukları eşyalarını tanımaları ve doğru kullanmaları adına gereken tüm bilgileri onlara anlatmaktayız. Özellikle de yılın her ayı kullanmakta oldukları kombilerini yıllarca kullanmaları ve her daim verim almaları adına dikkat etmeleri gereken her konuyu onlara aktarmaktayız.

Aynı şekilde kombilerin neden bakıma ihtiyaçları olduğu, bakımın ne kadar faydalı olduğunu da Tarlabaşı kombi bakımı olarak anlatmakta ve düzenli kombi bakımına sevk etmekteyiz. Bakımlar sırasında mekânlarda kombi sahiplerine sorunları aktarmakta ve kombi üzerinde yapmakta olduğumuz tüm işlemleri onlara aktararak almış oldukları hizmetlerin neler olduğunu ve kombilerine neler yapıldığını bilmelerini sağlamaktayız. Fiyatlarımızı da hizmetler ile doğru orantılı tutmakta olup, herkesin almış olduğu hizmetler kadar ödemeler yapmalarını sağlamaktayız.

Uzun mesaili kullanılan kombilerde belirli zamanlarda arızalanmaktadır. Çoğu kez su vanalarından, gaz vanalarından ya da elektrik aksanında sorunlar çıkmaktadır. Su barı sık sık düşen kombiler ayrıca parça değimi zamanlarında da sık sık arızalanmaya başlamaktadır. Kombilerin seslerinden arızalara hakkında bilgi sahibi olan Tarlabaşı kombi arıza ekibi olarak zaman kaybetmeden sorunlara odaklanmaktayız. Sorunun kaynağını bulduktan sonra çözümü hakkında kombi sahiplerine gerekli bilgilendirmeyi yapmaktayız. Özellikle de sipariş verilecek olan yedek parçalarda gerekli onayı aldıktan sonra hemen siparişleri vermekteyiz.

Tüm kombi hizmetlerinde ve petek temizleme konusunda hizmet kalitesini ispatlamış Tarlabaşı petek temizleme olarak kalitemizden ödün vermeden uzun yıllar daha çalışmayı arzu etmekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizler için önemli olmakta ve bu sayede aldığımız olumlu yorumlar sayesinde ismimizi ilk tercih olan servis olarak daha geniş alana duyurmaktayız. Eğer sizlerde kombinize çok fazla harcamalar yapmak istemiyor, hatta yeni bir kombi masrafına girmek istemiyorsanız yaşayacağınız her tülü kombi sorunlarında bizleri aramalısınız. Sizlere her daim hizmet sunmak adına hazır bekleyen servisiniz her daim telefonun ucunda beklemektedir.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın