0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Taksim Kombi Servisi

396 kez okundu

Taksim Kombi Servisi

Kış geldi. Kombiler artık çalışmaya başladı. Kışa hazırlanmış olan kombiler ev ya da işyerlerini en iyi şekilde ısıtmaktadır. Bir önceki kış kombilerini kapatmış olan ve şimdilerde yeniden açan kullanıcılar kombilerin mekânları ısıtmasına sevinmekteler. Lakin Taksim kombi servisi olarak bizler kombi sahiplerinin ilerleyen zamanlarda yaşayacakları sorunların farkında olmakta ve gerekli uyarıları yapmaktayız. Şimdilerde çalışan fakat ilerleyen zamanlarda ısıtmayan peteklerle ve arızalan kombileri ile uğraşmak istemeyenlerin hemen zaman kaybetmeden tüm sistemin bakımlarının yapılmasını önermekteyiz.

Kombilere kış başında yapılacak olan bakımlar sayesinde tüm kış huzur içerisinde geçecektir. Kombiler ile ilgilenecek olan Taksim kombi bakımı gaz vanalarını, su vanalarını, filtre temizliğini, boruları, ateşleme sitemini kısacası kombinin her alanını elden geçirmektedir. Yenilenmesi gereken parçaları da belirleyen servis ekibi kombi sahiplerine sebeplerini belirtmekte ve gelecek taleplere göre yedek parçaların siparişlerini vermektedir. Garantili ve tamamen orijinal olan yedek parçalar servise ulaştığında zaman kaybedilmeden eskisi ile değiştirilecek ve bu parçalardan kaynaklı olarak yaşanabilecek sorunlar tamamen ortadan kaldırılmaktadır.

Farklı kodlara sahip olan arızalar kimi zaman kombi sahipleri tarafından araştırılmaktadır. İnternet üzerinde bulunan, kodları ve nasıl müdahalelerde bulunulması gerektiği belirtilen arızalarda her zaman istenilen sonuca ulaşılamamaktadır. Kimi arızalarda servis elamanlarımız tarafından telefon üzerinden yönlendirme yapılmakta lakin kimi zaman başarı sağlanırken kimi zamanda etkileri görülmemektedir. Risk almak istemeyen kombi sahipleri hemen Taksim kombi tamiri ekibimiz ile iletişime geçmektedir. Sorunlar hakkında gereken bilgiyi verip sorunların büyümemesi için yapılması gereken yönlendirmeleri yaptıktan sonra ekibi beklemektedir. Mekânlara ulaşan ekip güler yüzlü ve güvenilir oluşları sayesinde her hangi bir problem çıkarmadan işlerini gerçekleştirmektedir.

Kombilerin yanı sıra servisimiz tarafından peteklere sunulan hizmetlerde de gerekli başarı sağlanmaktadır. Isınmayan peteklere yapılan müdahaleler sonrasında maksimum sıcaklık elde edilmektedir. İçleri temizlenen ve havaları alınan petekler artık uzun süre sorunsuzca hizmet sunacaktır. Faturaları düşüren ve kışı rahat geçirmeye sebebiyet veren bu özel hizmetleri sunan Taksim petek temizleme ekibi olarak verilen uygun fiyat teklifleri müşterilerimizi memnun etmekte ve hiç tereddüt etmeden kombi ve peteklerin bakımlarını yaptırmaktalar.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın