0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Süreyyapaşa Kombi Servisi

353 kez okundu

 Süreyyapaşa Kombi Servisi

Kombi kullanmaya başladınız. Kombiniz hakkında çok fazla bilgi sahibi değilsiniz. Bilgisayar başında yaptığınız araştırmalar sonrasında marka ve modeline karar verdiniz. Bundan sonraki aşamada ne yapacağınız konusunda çokta fikir sahibi değilsiniz. Tamda bu nokta da Süreyyapaşa kombi servisi olarak bizler devreye girmekteyiz. Bakım, montaj, onarım, yedek parça temini gibi her konuda ihtiyacınız olan hizmetleri sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizler için önemli olmakta ve tüm hizmetlerimizin aynı tepkileri alabilmesi adına yeniliklere ayak uydurmakta ve her gün gelişmekteyiz.

Kombiler için bakımın ne derece önemli olduğunun farkında olarak kombi sahiplerini bu doğrultuda bilinçlendirmekteyiz. Bakımlar sayesinde kombilerin veriminin arttığını, daha uzun yıllar kullanıldığını ve faturalarda azımsanamayacak düşüşler olduğunu özenle anlatmaktayız. Kombilerini her anlamda bizlere emanet eden ve fazlası ile güvenen tüm müşterilerimiz bizleri istedikleri her an rahatlıkla arayabilmekteler. Kombilerinin farklı çalıştığını ve sebebini anlamadıklarında Süreyyapaşa kombi servisi çağrı merkezini arayıp gerekli açıklamayı yapmaktadırlar. Sonrasında işinde en iyilerden olan elamanımız yapılması gerekenleri telefonla anlatmakta ve bu sayede kısa sürede sorunu çözmektedir.

Bakımlar sırasında ekip tarafından fark edilen problemler hemen kullanıcılara aktarılmaktadır. Sorunların nasıl çözüleceğini, müdahale edilmediğinde ise ileride nelere sebebiyet verebileceklerini Süreyyapaşa kombi tamiri ekibi olarak anlatmaktayız. Arızalarda ekibin sahip olduğu deneyim önemlidir. İşlerini amatörce yapan mahalle servislerinin sahip olduğu ekip ne yazık ki eşyaları tam anlamı ile tanımamaktadır. Sorunları bulmak adına yapmış oldukları hizmetlerde maalesef birçok yeni soruna davetiye çıkarmaktadırlar. Bu yüzden zamanlarının ve bütçelerinin değerini bilen tüm eşya sahipleri seçecekleri servise de özen göstermektedirler.

Kombilerin düzenli olarak elden geçmesi kadar peteklerinde belirli aralıklar ile servis tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir. Petekler içerisinde bulunan havalar, borulardaki tıkanıklar ve daha farklı birçok sorun peteklerin ısınmamasına neden olmaktadır. Tüm petek sorunları ile yakından ilgilenen Süreyyapaşa petek temizleme yapılması gereken tüm işlemleri en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Petek temizliği için gerekli olan makinaları ve kimyasallarda servisimiz bünyesinde bulunmakta ve nasıl bir yöntem uygulanması gerektiğini bilen ekibimiz kısa sürede temizliği gerçekleştirmektedir.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın