0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Sultanahmet Kombi Servisi

778 kez okundu

Sultanahmet Kombi Servisi

Üç yollu vana sayesinde ısınma, sıcak su ve gaz ihtiyacını gideren kombilerde bazen çalışmama, su akıtma gibi sorunlar görülebilir.  Sorunların çözümü için Sultanahmet kombi bakımı hizmeti ile dilediğiniz talepte bulunabilirsiniz. Kurumsal yapıdaki firma, meydana gelen soruların uzun vadede yenilenmemek üzere çözülmesi için tüm donanım ve tecrübesini kullanarak hizmet vermektedir. İstanbul’daki kombi kullanıcılar için Sultanahmet kombi arıza ekipleri tüm ilçelerde size gereken desteği telefon ve doğrudan müdahale ile verir.

Kombi Arıza Kodları Nedir?

Her marke ve modelde farklı olmak üzere kombi sorunu meydana geldiğinde bazı harf ve rakamlardan oluşan kombi arıza kodu ekrana gelir.  Bu arızaların her birisi farklı sorunlara işaret eder.  Kodların tanımlamasını kombi markasının kullanım kılavuzu ya da kendi sitesi üzerinden bulunması mümkündür. Ayrıca Sultanahmet kombi tamiri görevlilerinden yardım alarak, kodu söyleyerek çözüm talebinde bulunabilirsiniz. Marka farkı olmaksızın sizin için hızlı şekilde çözüm üretilir.

Bacalı Kombiler 

Evlerde en çok kullanılan kombi çeşitlerinden olan kombiler, hava değişimi sırasında pisliği dışarı atmak için bacaya ihtiyaç duymaktadır. Sanılanın aksine banyo, kapalı kiler benzeri alanlarda kullanılmamalıdır. Ayrıca açıktaki balkon, çatı gibi yerler için de uygun değildir.  Hava akışı olan, baca çıkış yerine yakın biçimde kombi montajı yapılması gerekmektedir.  Yeni bir kombi aldıysanız, Sultanahmet kombi servisi ile montaj ve ilk kurulum aşamasındaki bilgileri edinebilirsiniz.

Kombi Verimini Artırmak İçin Ne Yapmalı?

Verim artırma işlemi aslında Sultanahmet kombi petek temizliği ile doğrudan alakalıdır. Kombi bakımı ve petekteki havanın düzenli olarak boşaltılması işlemi uzun vadede kombi dayanıklılığına olumlu etki yapar, hali hazırda kombinin daha iyi ısıtmasını sağlar, tıkanma, dengesiz sıcaklık sorunlarının önüne geçer. Yıllık rutin bakımı kış dönemi öncesinde uygulayınız.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın