0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Şişli Protherm Kombi Servisi

78 kez okundu

Şişli Protherm Kombi Servisi İstanbul da kombi servisi hizmeti veren Şişli Protherm Kombi Servisi gece gündüz demeden servis hizmeti vermektedir. Özellikle soğuk havalarda sorun yaşamamak için kış gelmeden firmamızı arayarak kombinizin bakımını yaptırmanızda büyük yarar vardır.

Uzman Ekip

Şişli Protherm Kombi Petek Bakımı hizmetlerimiz alanında uzman servis elemanlarımızca 7/24 Şişli Protherm Kombi Servisi olarak hizmet verilmektedir. Ayrıca servisimiz iyi eğitim almış, uzun yıllar sizlere hizmet vermiş uzman ekipten oluşmaktadır. Bu hizmetlerin dışında kombi tamiri, kombi servisi, petek temizliği, kombi montajı, gibi konularda da uzman personelimizden faydalanabilirsiniz.

Uzman ve deneyimli kadrosu ile vatandaşa hizmetin en iyisini götürmeyi amaçlayan Şişli Protherm Kombi Servisi ile de hizmetlerini daha geniş bir alana yaymaktadır. Müşterilerimizin memnun kalması bizim için ön planda tutulmaktadır ve bunun için yapılan işin kalitesine dikkat edilmektedir. Çünkü kusursuz ve en iyi hizmet bizim için çok önemlidir.

Düzenli Bakım Neden Önemli?

Düzenli olarak yaptırılan kombi bakımı ve petek bakımı hem paranızın cebinizde kalması açısından hem de kombinizin daha uzun ömürlü olması açısından çok önemlidir. Bu yaptırdığınız bakım sizi yüksek faturalar ödemekten de kurtaracaktır. Bu düzenli bakımların Şişli Protherm Kombi Servisi tarafından yılda en az 1 defa yapılması gerekmektedir. Kombi arızası denildiğinde akla gelen ilk Şişli Protherm Kombi Arıza servisi gelmektedir

Kombiler her yıl düzenli bakımının yapılmaması hem sizi ve sevdiklerinizi tehlikeye sokar hem de çok yüksek faturalar ödemenize neden olur. Bu nedenle kombi bakımı çok önemlidir.

Bu bakım işlemi ise sıradan kişilere değil, işini hakkıyla yapan Kombi Servisi yetkililerine yaptırılması daha isabetli olmaktadır.

Gaz Sızıntılarına Karşı Önceden Önlem Alın

Hayati bir önem taşıyan parçalı gaz sızıntıları söz konusu olduğunda ise, acil olarak ekibimizi arayarak destek alabilirsiniz. Özellikle kış aylarında doğalgaz problemleri söz konusu olduğunda, her zaman ekibimiz destek olmak için hazırdır.

Bahsettiğimiz gibi, herhangi bir Kombi yıllık olarak bakım yapılmalıdır, bu sadece ısıtma sisteminin güvenli ve verimli çalışmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda birçok durumda garantiyi geçerli kılmak için bir gerekliliktir.

Yılın en iyi zamanı,  yaz mevsimidir. Bu şekilde, Kombiniz soğuk kış aylarında evinizi ısıtmaya hazır olduğunu biliyorsunuz

Kombi Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Güvenilir ve kaliteli hizmetler ve Tecrübeli Kombi Ustalarına bakım yaptırmak ve kombilerde meydana gelen Kombi Arızalarını çözmek için firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Düzenli şekilde yapılan Kombi Bakımı ve kombilerin performansı ilk günkü gibi olması sağlanmaktadır. Kombi bakım ve Kombi Tamiri onarımı işlemleri de Şişli Protherm Kombi Tamiri elemanları tarafından etkin şekilde yapılmaktadır.

Uzman personelimiz evinize – iş yerinize gelip kombinizi inceleyip arıza tespiti yapar ve size arızayı detaylı bir şekilde anlatır, gerekli müdahaleyi onaylamanız durumunda gerekli müdahaleyi yapar ve bilgilendirir. Yapılan işlem ve değişen parça 1 yıl garantilidir.


ŞİŞLİ İLÇESİ , ŞİŞLİ MERKEZ , 19MAYIS , AYAZAĞA ,BOZKURT , CUMHURİYET , DUATEPE , ERGENEKON , ESENTEPE , ESKİŞEHİR , FERİKÖY , FULYA , GÜLBAHAR , HALASKARGAZİ , HALİDEEDİPADIVAR , HALİLRIFATPAŞA , HARBİYE , HUZUR , İNÖNÜ , İZZETPAŞAÇİFTLİĞİ , KAPTANPAŞA , KURTULUŞ , KUŞTEPE , MAHMUTŞEVKETPAŞA , MASLAK , MECİDİYEKÖY , MEŞRUTİYET , NİŞANTAŞI , OKMEYDANI , OSMANBEY , PANGALTI , PAŞA , TEŞVİKİYE , TOPAĞACI , PAŞA MAHALLESİ-SEMTİBİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın