0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Şişli Bosch Kombi Servisi

110 kez okundu

Şişli Bosch Kombi Servisi

Günümüzde kombiler ısınabilmek hem de sıcak su ihtiyacımızı karşılayabilmek adına pratik özelliğe sahiptir.Bu süreçte kombilerin uzun ömürlü olması önemlidir.Kombinin sıklık ile bozulmaması için bakımının düzenli aralıklar ile yaptırılması gerekiyor. Bakımlı olan kombi ısınır ve kaliteli hizmet verir. Kombi ısınmadığı zaman kişi hem sağlık açısından hem de ekonomik açıdan sorunlar yaşar. Sağlık açısından, yeterince ısınamadığı için hasta olur. Ekonomik açıdan ise fazla faturalar ödemek zorunda kalabilir. Yıl içinde en az 1 defa olmak üzere bakımı yapılmalıdır. Bakımı yapılmasının ardından aktif bir düzende çalışmaya devam eder.

Şişli Bosch kombi arıza tespitinde önemli bir rol oynar. Kombi stiline göre ayrıntılı olarak bölümleri incelenir.Eğer bakım esnasında bozulan parçalar tespit edilir ise yeni parçalar ile yerleri değiştirilir. Özellikle tesisat alanında bulunan filtreler zehir üretir. Bunun için ekip, filtreyi değiştirir.

Kombi Bakımının Önemi 

Kişinin önceliklerinin başında sağlığı geliyor. Kombi bakımının düzenli aralıklar ile yaptırılması can güvenliğinin koruma altına alınmasına yardımcı olur. Çünkü kombide meydana gelen arızalar erken fark edilir ve devamında Şişli Bosch kombi servisi tarafından tamir edilir. Sağlıktan sonra ikinci sırada mal güvenliği yer alıyor. Çünkü uzun süre bakımı yapılmayan kombiler sıklık ile bozulur ve artık kullanılamaz bir hale gelir.Örneğin kombide arıza nedeni ile gaz kaçağı meydana gelebilir. Böyle bir durumda ciddi can kayıpları yaşanabilir. Bakım sonucunda kombiden en sağlıklı olacak şekilde verim alınır.

Kombi Bakımı Neden Önemlidir?

Şişli Bosch kombi tamiri sırasında uzman bir kadro tarafından işlem tamamlanır. Öncelik ile kombi içerisinde biriken su oranı tespit edilir. Fazla olan su miktarı kombinin içerisinden temizlenir.Genleşmeyi ayarlayan tankın hava oranı ölçülür. Eğer ki havanın basıncı düşük çıkarsa, içerisine hava basıncı uygulanır. Brülör yeterinde temiz değil ise, temizlik malzemeleri yardımı işe dezenfekte edilir. Yanma haznesinin bulunduğu alan, en fazla kirlenen alandır. Bunun için yanma haznesi diğer bölümlere oranla daha ayrıntılı bir şekilde temizlenir. Ateşlemeyi yapan iyonazasyonlar elektronları kontrol edilir.Eğer gerekli görülür ise servis temizler.

Kombi Bakımı ile Tasarruf Etmek 

Kombi bakımı içerisinde bulunan malzemelerin ve bölümlerin uzun yıllar kullanımını sağlar. Şişli Bosch kombi petek bakımı sayesinde kombi içerisindeki parçalar ilk gün ki yeniliğini korur. İçerisindeki üç yolu vanaların temizlenmesi ise suyun daha iyi bir ısı etmesine yardımcı olur. Bunun sonucunda ekonomik açıdan istenilen miktarda fatura gelir. Kombi içindeki hermatik tiplerden yapılmış ise fan sisteminin temizlenmesi kullanılabilirlik süresini arttırır. Kombinin içinde bulunan gaz gün içerisinde dolanım halindedir. Dolaşan gaz miktarı fazla olmamalıdır. Servis tarafından gaz ayarlarının kontrolleri yapılır. Öncelik ile yeni bulunan arızalar ile gelecekte oluşabilecek arızalar uzman ekip tarafından tespit edilir ve düzenlenir.Kombi tamiri ve bakımı için hizmet almak isteyenler bizler ile iletişime geçebilirler.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın