0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Seyrantepe Kombi Servisi

803 kez okundu

Seyrantepe Kombi Servisi

Kombiler zaman zaman çıkardığı arızalarla kullanıcılarını üzmektedir ancak Seyrantepe kombi arıza hizmeti ile bu arızalar hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulabilmektedir. Kombi arızaları ihmal edilmemesi gereken hayatı tehlikeye atabilecek sonuçlar doğuran arızalardır. Bu nedenle en kısa zamanda arızanın giderilmesi çok önemlidir. Bazı arızalar kombilerde çok daha sık görülmektedir.

Fan Arızası

Eğer kombinizden uğultusu sesler çıkıyorsa ve zaman zaman alevi sönüyorsa kombinizin fanı bozulmuş demektir. Hemen Seyrantepe kombi tamiri ile fan tamirinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Eğer tamir olacak bir durum değilse oldukça uygun fiyatlara garantili yedek parça değişimi ile fan değişiminizi sağlayabilirsiniz. Fan içerideki karbon monoksiti dışarı atan bir parça olduğu için kesinlikle ihmal edilmemesi gerekmektedir.

Isıtma Sensörü Arızası

Kombinizin aşırı sıcaklık koruması devreye giriyorsa ısıtma sensörünüzde sorun oluşmuş olabilir. Bu durumda Seyrantepe kombi servisi tarafından kombinizin incelenmesi yapılarak sorunlu ısıtma sensörünün arızası giderilerek kombinizin normal çalışma düzenine geri dönmesi sağlanmaktadır.

Brolür Ateşlemesinde Sorun

Brolür ateşlemesinde yaşanan sorunlar da en sık karşılaşılan arızaların başında gelmektedir. Brolür ateşlemesinde sorun olduğunda kombinizde ateşleme hatası görülür. Aşırı yoğunlaşma seviyesi görülür ve gaz yoktur. Bu durumda da cihazınız sağlıklı çalışmayacaktır. Bu nedenle Seyrantepe kombi bakımı ile kombinizde böyle bir sorun varsa hemen düzeltilmesini sağlamak kombinizin sağlıklı çalışması açısından çok önemlidir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın