0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu
Servis Bölgelerimiz
Dragos kombi servisi
Kombi Bakım ve Petek Temizleme Hizmetimiz Kış aylarında ısınma derdi olmadan, sıcak su ihtiyacınızın tamamını karşıladığınız yemek yapmak için ocağınızda kullandığınız kombilerin; bakım, onarım, yedek parça değişikliği ve temizliği firmamız tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır. Dragos kombi servisi kapsamında hizmet veren firmamız deneyimli ve dinamik kadrosu ile en i..
77 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Karadeniz Mahallesi Kombi Servisi
Karadeniz Mahallesi Kombi Servisi Yeni yeni doğalgaz kullanımına geçen Karadeniz mahallesi kombi servisi ekibimiz deneyimli elleriyle doğalgaz tesisatından temizliğine kadar her türlü aşamada hizmetinizdedir. Kombilerin standart kontrolleri ve diğer sorunlarının en kısa sürede çözülmesi için bölgenin geneline hakim olan ekiplerimiz, her zaman en ekonomik koşullarda d..
564 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Harem Kombi Servisi
Harem Kombi Servisi Eskiden evlerde kış geldiği zaman odun, kömür alma sıkıntısı soba temizliği, duvar temizliği gibi sıkıntılarla uğraşırdık. Artık bunların yerini kombi bakımı, kombi tamiri, petek temizleme gibi durumlar aldı. Yaz kış sıcak su temini, kışın ise ısınmamızı sağlayan kombiler bizim için oldukça önemlidir. Kombilerin vanaları belirli nedenlerden dolayı tık..
86 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Fatih Sultan Mehmet Kombi Servisi
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Kombi Servisi Sarıyer’in gecekondu bölgelerinden olan Fatih sultan mehmet kombi servisi bölgede doğalgaz kullanımının yaygın olmaması nedeniyle oldukça azdır. Firmamız bu bölgedeki tüm lokasyonlara en kısa sürede hizmet vermektedir. Günün her saatinde kesintisiz bir destek veren firmamız, en iyi koşullarda yararlanacağınız kombi hizmet..
460 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
İmrahor kombi servisi
Kombinize Doğru ve Hızlı Çözümler Firmamızda Kurumsal firma anlayışı ile faaliyet gösteren ve her geçen gün daha da profesyonel hale gelen firmamızdan hizmet almak için telefon etmeniz yeterlidir. İmrahor kombi servisi kapsamında; petek bakım, yedek parça değişim, arıza hizmeti vermekteyiz. Sektörün öncü firmaları arasına girmiş firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine ..
84 kez okundu
Devam

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTUHemen Arayın