0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu
Servis Bölgelerimiz
Mevlana Mahallesi Kombi Servisi
Mevlana Kombi Servisi Sultangazi bölgesine komşu olan Mevlana mahallesi kombi servisi veren firmamız, her zaman en iyi şekilde hizmet verecek nitelikli personelleri ile sorunsuz bir hizmet vermektedir. Her gün bir yenisi çıkan kombi modelleri konusunda uzman olan ekiplerimiz, her zaman en iyi şekilde destek verecek, kombileriniz sorunlarını çözecektir. Mevlana Mahall..
455 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Hamidiye Mahallesi Kombi Servisi
Hamidiye Mahallesi Kombi Servisi Ortalama kalitede bir kombi 6-7 sene sorunsuz kullanılabilir. Üretildiği malzemeler çelik, alüminyum vs. gibi dayanıklı ürünlerdir ancak onlarca farklı nedene bağlı olarak sorunlar meydana gelebilir. TSE tarafından üretim aşamasında gerekli kontroller yapılır, ancak bu doğal gaz kaçağı benzeri sorunların baştan engellenmesi adına yapılma..
361 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Hürriyet Kombi Servisi
Hürriyet Kombi Servisi Doğalgazın ucuz ve temiz bir yakıt alternatifi olması nedeniyle son yıllarda kullanımı oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır. Kolaylığı ve pratikliği ile kombiler doğalgazla ısınmada en çok kullanılan ısınma cihazı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu cihazların bakımı kombinizin daha uzun ömürlü olması için oldukça önemlidir. Bu nedenle 6 ayda bir kombini..
313 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Maslak Kombi Servisi
Maslak Kombi Servisi Yeni binaların yapıldığı ve iş yerlerinin çoğunlukta olduğu Maslak bölgesinde kombi arızalarının acilen çözülmesi gerektiğinde Maslak kombi servisi olarak birçok farklı mahallede hizmet veriyoruz. Eğitimli ve deneyimli uzmanlarımız arasından adresinize en yakın olanlar gelecek ve zaman kaybetmeden servis hizmetini en ekonomik seçeneklerle verecek..
487 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
PTT Evleri Kombi Servisi
PTT Evleri Kombi Servisi Çayırbaşı bölgesinde bulunan ve yeni yeni kombi kullanımına başlayan sapa bir yer olan PTT evleri, birçok kişinin ikamet ettiği yoğun bir bölgedir. Kombi servisi bulunmayan PTT Evleri kombi servisi hizmetimiz, bu ihtiyacı karşılamak üzere oluşmuş olan ve bölgeye en kısa sürede ulaşacak olan ekiplerimiz tarafından yönetilmekte olan bir hizmett..
373 kez okundu
Devam

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU