0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu
Servis Bölgelerimiz
Dudullu Kombi Servisi
DUDULLU KOMBİ SERVİSİ   Kış aylarına girmeden yapılması gereken kombi bakım işleri için, Dudullu kombi servisi elemanlarımızı, 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerimizden bakım için çağırabilirsiniz. Sertifikalı elemanlarla çalışan servisimiz, tecrübeli elemanlarla çalışmaktadır. Yılda bir kere yapılması gereken kombi bakım işlemleri, kış aylarında rahat etmen..
799 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Çekmeköy Kombi Servisi
ÇEKMEKÖY KOMBİ SERVİSİ   Soğuk günlerde en etkili yardımcımız olan kombiler, Çekmeköy kombi servisi kategorisinde, doğal gaz enerjisini ısıya çeviren önemli cihazlardandır. Vazgeçilmez cihazlardan biri olan kombilerin, bakım işleri de önemlidir. Bu konuda profesyonel kişilerin tercih edilmesi, son derece önemlidir. Kombiden anlamayan kişilere bakım ve onarım ..
764 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Caddebostan Kombi Servisi
CADDEBOSTAN KOMBİ SERVİSİ Kurumsal anlamda tüm gerekliliklerini tamamlamanın yanı sıra profesyonellik çerçevede de Caddebostan kombi servisi kapsamında tüm işleyişler en iyi şekilde ortaya konmaktadır. Teknik imkanların dışında deneyimli ekip çalışanlarımızda çok daha iyi bir hizmet sunulmasında etkili olan başlıca hususlar arasında bulunmaktadır. Ev ve iş yerleri için ..
471 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Bostancı Kombi Servisi
BOSTANCI KOMBİ SERVİSİ Teknolojik açıdan bir devrim niteliği taşıyan ve hayatı oldukça kolaylaştıran cihazlar arasında yer alan kombiler günümüzde sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılamada kullanılmaktadır. Odun ve kömür kullanımını aza indirgeyerek hava kirliliğinin önüne geçilmesinde büyük katkı sağlayan doğalgaz kullanımı bu cihazlar ile sağlanmaktadır. Bu cihazların ..
335 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Aydınevler kombi servisi
AYDINEVLER KOMBİ SERVİSİ Kombi alanında önemli firmalar arasında bulunmamızın birçok nedeni olmakla birlikte sahip olunan işleyiş ve kurumsal kimlikte belirleyici olmaktadır. Bununla birlikte çok daha hızlı ve etkili çözüm yollarının sunulması da hem teknik hem de ekip anlamında seviyenin bir göstergesi konumundadır. Aydınevler kombi servisi açısından yapılan tüm işleyiş..
347 kez okundu
Devam

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTUHemen Arayın