0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu
Servis Bölgelerimiz
Bostancı Kombi Servisi
BOSTANCI KOMBİ SERVİSİ Teknolojik açıdan bir devrim niteliği taşıyan ve hayatı oldukça kolaylaştıran cihazlar arasında yer alan kombiler günümüzde sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılamada kullanılmaktadır. Odun ve kömür kullanımını aza indirgeyerek hava kirliliğinin önüne geçilmesinde büyük katkı sağlayan doğalgaz kullanımı bu cihazlar ile sağlanmaktadır. Bu cihazların ..
376 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Aydınevler kombi servisi
AYDINEVLER KOMBİ SERVİSİ Kombi alanında önemli firmalar arasında bulunmamızın birçok nedeni olmakla birlikte sahip olunan işleyiş ve kurumsal kimlikte belirleyici olmaktadır. Bununla birlikte çok daha hızlı ve etkili çözüm yollarının sunulması da hem teknik hem de ekip anlamında seviyenin bir göstergesi konumundadır. Aydınevler kombi servisi açısından yapılan tüm işleyiş..
390 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Ataşehir Kombi Servisi
ATAŞEHİR KOMBİ SERVİSİ   Kombi servisi, uzmanlık isteyen ve belli bir eğitimden sonra sertifika isteyen bir iştir. Aradığınız mükemmel ve etkili teknik servis hizmetini sunan, Ataşehir Kombi Servisi elemanlarımız, sertifikalı bir şekilde çalışmaktadır. Günümüz teknolojisiyle üretilen bütün kombi cihazlarını tamir edebilen ve servis hizmetini gerçekleştirebilen ..
1161 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Atakent kombi servisi
ATAKENT KOMBİ SERVİSİ Gerek teknik donanım açısından yeterli imkanlara sahip olan firmamız aynı zamanda donanımlı ve alanında uzman ekip çalışanlarıyla da her türlü Atakent kombi servisi kapsamında çeşitli hizmetlerde ilk sıralarda gelmektedir. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız neticesinde her geçen gün artmaya devam eden taleplerin devamlılığı da bu açıdan değerlidir. ..
541 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Alemdağ Kombi Servisi
 ALEMDAĞ KOMBİ SERVİSİ   Sert geçen ve çok soğuk olan kış ayları, kombisiz geçmez. Sene boyunca durmadan çalışan kombiler, zamanla arıza yapmaya başlar. Bu nedenle, sert soğuklar gelmeden, senelik bakım işlemini gerçekleştirmelisiniz. Alemdağ Kombi Servisi hizmetiyle, kışı rahat geçirebilirsiniz. Konusunda profesyonel olan servis personellerimiz, sertifikal..
418 kez okundu
Devam

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTUHemen Arayın