0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu
Servis Bölgelerimiz
Küçükbakkalköy Kombi Servisi
KÜÇÜKBAKKALKÖY KOMBİ SERVİSİ İstanbul’un Ataşehir ilçesine bağlı olan Küçükbakkalköy günümüzün en hızlı gelişen mahalleleri arasındadır. Modern çağa ayak uyduran modern sokakları, ruhunuzu dinlendirecek temiz havası ile huzurun başkenti denilebilir.  Modernleşmenin yoğun olarak yaşandığı bu mahallede her imkanın da yer alması merkeze gitme telaşını bu sayede o..
295 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Kartal Kombi Servisi
KARTAL KOMBİ SERVİSİ   Servis hizmeti kategorisinde, tecrübeli ve sertifikalı elemanlarla çalışan Kartal kombi servisi firmamız, kış aylarında sorunsuz bir şekilde kombi kullanmanız için, en iyi servis hizmetini sunmaktadır. Havalar soğumadan yapılması gereken yıllık bakım işleri, yıl boyu çalışan ve parçaları deforme olan kombinizin daha iyi çalışmasını sağlaya..
464 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Kadıköy Kombi Servisi
KADIKÖY KOMBİ SERVİSİ             Kış mevsimlerinde yaşam alanlarınızda ideal bir sıcaklık elde etmek için kombi bakımlarının aksatılmadan düzenli olarak yaptırılması önemlidir. Bu nedenle Kadıköy Kombi Servisi hizmetlerimiz ile de cihazlarınızın verimli bir şekilde çalışması sağlanabilir. Düzenli bir bakım arızaları..
387 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
İçerenköy Kombi Servisi
İÇERENKÖY KOMBİ SERVİSİ Yaz döneminde sadece sıcak su ihtiyacını karşılamak için kullandığımız kombiler kış döneminde de ısınma ihtiyacımızı karşılayan önemli cihazlardır. Bu cihazlar çevre dostu olup kullanım kolaylığı ile soba ve diğer ısıtma cihazlarının kullanımını büyük ölçüde azaltmıştır. Sıcak su ihtiyacı için şofben, ısınma ihtiyacı için sobanın yerini alarak çif..
339 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Hamidiye Kombi Servisi
HAMİDİYE KOMBİ SERVİSİ   Günlük yaşantımızda, banyoda banyo yaparken veya çok soğuk bir kış gününde, aniden kombinin bozulması, o gün için hayatımızı alt üst edecektir. Kasım ayı ile başlayan soğuklarla, doğal gaz faturaları artmaya başlar. Kombilerin mesaisi artar ve harıl harıl çalışmaya başlar. Kışın ortasında kombisiz kalmamak için, Hamidiye kombi servisi ek..
254 kez okundu
Devam

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU