0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu
Servis Bölgelerimiz
Kadıköy Kombi Servisi
KADIKÖY KOMBİ SERVİSİ             Kış mevsimlerinde yaşam alanlarınızda ideal bir sıcaklık elde etmek için kombi bakımlarının aksatılmadan düzenli olarak yaptırılması önemlidir. Bu nedenle Kadıköy Kombi Servisi hizmetlerimiz ile de cihazlarınızın verimli bir şekilde çalışması sağlanabilir. Düzenli bir bakım arızaları..
1590 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
İçerenköy Kombi Servisi
İÇERENKÖY KOMBİ SERVİSİ Yaz döneminde sadece sıcak su ihtiyacını karşılamak için kullandığımız kombiler kış döneminde de ısınma ihtiyacımızı karşılayan önemli cihazlardır. Bu cihazlar çevre dostu olup kullanım kolaylığı ile soba ve diğer ısıtma cihazlarının kullanımını büyük ölçüde azaltmıştır. Sıcak su ihtiyacı için şofben, ısınma ihtiyacı için sobanın yerini alarak çif..
905 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Hamidiye Kombi Servisi
HAMİDİYE KOMBİ SERVİSİ   Günlük yaşantımızda, banyoda banyo yaparken veya çok soğuk bir kış gününde, aniden kombinin bozulması, o gün için hayatımızı alt üst edecektir. Kasım ayı ile başlayan soğuklarla, doğal gaz faturaları artmaya başlar. Kombilerin mesaisi artar ve harıl harıl çalışmaya başlar. Kışın ortasında kombisiz kalmamak için, Hamidiye kombi servisi ek..
471 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Ferhatpaşa Kombi Servisi
FERHATPAŞA KOMBİ SERVİSİ   Her cihaz için servis özellikleri çok önemlidir. Servis hizmetinde istediğiniz mükemmel kaliteyi sunan Ferhatpaşa Kombi Servisi, soğuk havalarda büyük bir ihtiyaç haline gelen kombi cihazlarının, özel bakım işlemini gerçekleştirmektedir. Yıllık bakım ve onarım hizmetlerinde, konunun uzmanı olmak çok önemlidir. Özellikle kombi gibi sert..
507 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Feneryolu Kombi Servisi
FENERYOLU KOMBİ SERVİSİ Alanında en iyiler arasında bulunmakla birlikte kaliteli ve hızlı çözüm önerileri sunan firmamız Feneryolu kombi servisi kapsamında tüm bölgeye hizmet vermenin ayrıcalığına sahiptir. Son derece disiplinli ve profesyonelliğin gerekliliklerini yerine getiren uzman ekiplerimizin yanı sıra teknik imkanlarda firmamızın üst düzey hizmetlerini ortaya ko..
497 kez okundu
Devam

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTUHemen Arayın