0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu
Servis Bölgelerimiz
Yakacık kombi servisi
YAKACIK KOMBİ SERVİSİ Yemyeşil ormanlık alana sahip Yakacık ilçesi Kartal’ın bilinen en eski tarihe sahip yeridir. Mimari açıdan dikkat çeken bu ilçede yeşillik alan bir hayli fazladır. Mis gibi havasının yanında şehir merkezi havasını rahatlıkla hissedeceğiniz ilçede her şey belli bir sistemde ilerlemektedir. İhtiyacınız olan her imkânın elinizin altında olması..
375 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Üsküdar kombi servisi
ÜSKÜDAR KOMBİ SERVİSİ   İnsanoğlu dünya geldiği günden bu güne kadar, her zaman ısınma ihtiyacı hissetmiştir. Üsküdar kombi servisi olarak, kış aylarının vazgeçilmez cihazı olan kombilerin bakımı zamanında yapılmalıdır. Isınma konusunda doğal gazlı kombilerin bakımlı olması, çok önemli bir konudur. Bakımsız kombiler ve temizlenmemiş petekler, doğal gaz fatura..
791 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Ümraniye Kombi Servisi
ÜMRANİYE KOMBİ SERVİSİ             Günlük hayatımızı kolaylaştırması adına tercih edilen mekanik cihazlar; montaj, bakım ve onarım hizmetlerinde kaliteli tercihlerle çok daha uzun ömürlü olacaktır. Evlerimizde sıcak su, ısınma ve ocak alanlarında faydalandığımız kombi cihazlarınız içinde Ümraniye Kombi Servisi hiz..
2066 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Tuzla Kombi Servisi
TUZLA KOMBİ SERVİSİ   Servis hizmetlerinde en önemli konu, hızlı ve etkili çalışmaktır. Tecrübeli ve sertifikalı elemanlarla Tuzla Kombi Servisi elemanlarımız, en kısa zamanda bakım ve onarım işlemlerini bitirmektedir. Zamanla yarışan ekiplerimiz, takım ruhu ile hareket ederek, seri bir şekilde bakım işlemini bitirmektedir. Bu konuda tecrübesi ve gerekli izni..
890 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Sultanbeyli Kombi Servisi
SULTANBEYLİ KOMBİ SERVİSİ Mekanik cihazların doğru kullanımı ve kaliteli teknik desteklerle çalışma performanslarının takip edilmesi tasarruflu ve verimli cihaz kullanımları adına çok önemlidir. Montaj hizmetlerinden başlamak üzere tüm Sultanbeyli Kombi Servisi hizmet taleplerinizde anında deneyimli ekiplerimiz ile sorunlarınızın çözümü sağlanmaktadır. Montaj alanında..
850 kez okundu
Devam

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTUHemen Arayın