0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Servis Bölgelerimiz
Ortaköy Kombi Servisi
Ortaköy kombi servisi olarak sizlere kombi arıza hizmeti, tamir hizmeti ve kombinin temizlik hizmetini sunmaktayız. Bünyemiz sahip olduğu donanımlar bakımından oldukça gelişmiş olup sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Ortaköy kombi arıza olarak bünyemiz kombi hizmetinde verdiği tüm olanaklar bakımından geniş kapsamlı olmakla birlikte tüm işlerini hızlı bir şekilde g..
881 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Sultanahmet Kombi Servisi
Üç yollu vana sayesinde ısınma, sıcak su ve gaz ihtiyacını gideren kombilerde bazen çalışmama, su akıtma gibi sorunlar görülebilir.  Sorunların çözümü için Sultanahmet kombi bakımı hizmeti ile dilediğiniz talepte bulunabilirsiniz. Kurumsal yapıdaki firma, meydana gelen soruların uzun vadede yenilenmemek üzere çözülmesi için tüm donanım ve tecrübesini kullanarak hizmet v..
824 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Cihangir Kombi Servisi
Soğuk iklimin etkisini şiddetli biçimde gösterdiği zamanlarda kombiler yaygın şekilde kullanılır. Kendi içinde çok sayıda çeşidi olan bu cihazlar belirli dönemlerde sorun çıkarabilmektedir. İstanbul’da yaşayan kullanıcılar için Cihangir kombi bakımı hizmeti sağlanır. Kombi Kullanım Avantajları Beklentilere göre de değişmekle beraber merkezi ısıtma, sobalı ısıtm..
1090 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Karaköy Kombi Servisi
Servislerin aranan gün içerisinde gelmesi sıkıntı yaşanmaması adına ödemlidir. Günler öncesinden bozulan eşyalar için aranan ve bir türlü gelmeyen servisler yüzünden birçok eşya ne yazık ki kullanılamaz hale gelmektedir. Hızlı ve güvenilir hizmetler sunan Karaköy kombi servisi olarak çağrı merkezine gelen telefonların hemen ardından servis aracı ile verilen adreslere ulaşmak..
456 kez okundu
Devam

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTUHemen Arayın