0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu
Servis Bölgelerimiz
Tuzla Kombi Servisi
TUZLA KOMBİ SERVİSİ   Servis hizmetlerinde en önemli konu, hızlı ve etkili çalışmaktır. Tecrübeli ve sertifikalı elemanlarla Tuzla Kombi Servisi elemanlarımız, en kısa zamanda bakım ve onarım işlemlerini bitirmektedir. Zamanla yarışan ekiplerimiz, takım ruhu ile hareket ederek, seri bir şekilde bakım işlemini bitirmektedir. Bu konuda tecrübesi ve gerekli izni..
1077 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Sultanbeyli Kombi Servisi
SULTANBEYLİ KOMBİ SERVİSİ Mekanik cihazların doğru kullanımı ve kaliteli teknik desteklerle çalışma performanslarının takip edilmesi tasarruflu ve verimli cihaz kullanımları adına çok önemlidir. Montaj hizmetlerinden başlamak üzere tüm Sultanbeyli Kombi Servisi hizmet taleplerinizde anında deneyimli ekiplerimiz ile sorunlarınızın çözümü sağlanmaktadır. Montaj alanında..
1005 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Suadiye Kombi Servisi
SUADİYE KOMBİ SERVİSİ Sadece Anadolu Yakası’nın değil, İstanbul’un da en güzel bölgelerinden olan Suadiye kombi servisi açısından hizmet sunduğumuz yerler arasında bulunmaktadır. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyle birlikte deneyimli ve uzman kişilerden oluşan ekiplerimiz sayesinde çok kısa süre içinde çeşitli kombi bakım ve onarımlarında hizmet sunmakt..
462 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Sancaktepe Kombi Servisi
SANCAKTEPE KOMBİ SERVİSİ             Doğalgaz ile çalışan kombilerin servis ihtiyaçlarında mutlaka sertifikalı teknik destek elemanlarından yardım alınmalıdır. Alanında uzman ve deneyimli teknik destek personelimiz sertifikalı çalışmaları ile Sancaktepe Kombi Servisi hizmetleri vermektedir. Radyatör tamiri, doğalg..
991 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Petroliş Kombi Servisi
PETROLİŞ KOMBİ SERVİSİ Her geçen gün çok daha fazla kişi tarafından kullanılan doğalgaz ile birlikte kombi sayılarında da önemli artışlar yaşanmaktadır. Ancak yapılması gerekli olan durumların tam olarak sağlanmaması ya da gerekli teknik donanımın olmaması gibi durumların kombilerin uzun süreli kullanımlarını beraberinde getirmemektedir. Uzun yıllardır Petroliş kombi se..
449 kez okundu
Devam

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTUHemen Arayın