0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu
Servis Bölgelerimiz
Altınyıldız Kombi Servisi
            Altınyıldız Kombi Servisi Kış aylarının kendini fazlaca hissettirdiği bu günlerde soğuk bir ortamda bir süreliğine kalmak bile insanların sağlığını tehdit ederken bir de sorunlu kombi ile uğraşmak tüm hayatınızı olumsuz olarak etkiler. Kombinizde meydana gelen her türlü sorunda Altınyıldız kombi servisi hizmetimizi arayabilirs..
327 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Altınşehir Kombi Servisi
Altınşehir Kombi Servisi Kombi, ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ev veya ofis gibi küçük kapsamlı alanlarınız için üretilmiş modern ve şık cihazlardır. Boyutlarının küçük olması ve duvara asılabilir olması nedeniyle bulunduğu ortamda fazla yer kaplamaz. Bu özelliği sayesinde eski tip ısıtıcılara göre avantaj sağlar. Modern ve şık görüntüsü itibariy..
333 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Zümrütevler Kombi Servisi
ZÜMRÜTEVLER KOMBİ SERVİSİ Sahip olunan geniş yelpazeli imkanlar sayesinde Zümrütevler kombi servisi kapsamında hizmetlerini devam ettiren firmamız kalite standartları kıyaslamasında en iyiler arasında yer almanın haklı gururunu yaşamaktadır. Bilhassa kombilerin hiçbir marka ve model ayırt etmeksizin bakımları ve onarımlarını yapmanın önemi de görülmektedir. Ev ve i..
330 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Yenisahra Kombi Servisi
YENİSAHRA KOMBİ SERVİSİ Havalar soğumaya başladı. Kombiler kullanılmaya başlamadan önce genel bakımlarının yapılması ısı veriminin yüksek olması adına önemli olmaktadır. Petek temizliği ve kombi temizliği Yenisahra kombi servisi uzman ekibi tarafından yapılmaktadır. Kombi bakımı, kombi tamiri, kombi arızası, doğalgaz tesisatı ve diğer acil hizmetler servis tarafından ..
254 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Yakacık kombi servisi
YAKACIK KOMBİ SERVİSİ Yemyeşil ormanlık alana sahip Yakacık ilçesi Kartal’ın bilinen en eski tarihe sahip yeridir. Mimari açıdan dikkat çeken bu ilçede yeşillik alan bir hayli fazladır. Mis gibi havasının yanında şehir merkezi havasını rahatlıkla hissedeceğiniz ilçede her şey belli bir sistemde ilerlemektedir. İhtiyacınız olan her imkânın elinizin altında olması..
254 kez okundu
Devam

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU