0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu
Servis Bölgelerimiz
Kısırkaya Kombi Servisi
Kısırkaya Kombi Servisi Sarıyer’in en uç noktalarından olan Kısırkaya kombi servisi ihtiyacınızda destek veren hizmetlerimiz, çalışmayan kombilerinizin sorunlarını tespit etmek için arıza onarım hizmeti de vermektedir. Tüm kombi markaları için hizmet veren ekibimiz, alanında uzmanlaşmış kadrosuyla Sarıyer’de hizmetinizdedir. Kombinizi en iyi şekilde kullanmak..
572 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Uskumruköy Kombi Servisi
Uskumruköy Kombi Servisi İstanbul’un kentleşen köylerinden olan Uskumruköy kombi servisi bölge halkının ihtiyaçları doğrultusunda kullandığı kombilerin arızaları ve rutin bakımları için hizmet vermektedir. Çok fazla talep olmasa da, çevredeki villaların çok tercih ettiği kombi kullanımı nedeniyle birçok kişi acil durumlar söz konusu olduğunda yakın çevrede bulunmay..
509 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
4. Levent Kombi Servisi
4. Levent Kombi Servisi Trafik açısından ulaşımın zaman zaman zorlaştığı bir bölge olan 4. Levent kombi servisi olarak birçok farklı mahallede hizmet veren ustalarımız, her zaman en kısa sürede size destek vermek için hazır olmaktadır. Değişik marka ve model kombiler konusunda müşterilerimizin beklediği servis hizmetini, deneyimli uzmanlarımız tarafından sağlıyoruz. Haya..
576 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Maden Kombi Servisi
Maden Kombi Servisi Sarıyer’in en kentsel dönüşüm içindeki olan bölgesi Maden kombi servisi hizmetimizle eski ve yeni tüm binaların kombi sorunları için ilk adres olarak hizmet veriyoruz. Kombinizin bakım ve onarımı için yararlanabileceğiniz hizmetlerimiz, her zaman en ekonomik şekilde rutin kontroller, bakım ve değişimler, temizleme işlemleri için farklı konul..
542 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Emirgan Kombi Servisi
Emirgan Kombi Servisi Sarıyer’in en güzel semtlerinden olan Emirgan, sakin ve doğal bir yaşam alanı olmasıyla bilinir. Emirgan kombi servisi hizmetimiz bölgedeki çok sayıda müstakil bina için eski ve yeni tesisatlar için nitelikli bir hizmet vermektedir. Kombi tesisatlarından peteklerin bakımına kadar tüm kombi aksamlarının tamirinde hizmetinizde olan ekibimiz,..
520 kez okundu
Devam

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTUHemen Arayın