0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Sefaköy Viesman Kombi Servisi 0850 302 95 95

738 kez okundu

Sefaköy Viesman Kombi Servisi

 

Sefaköy Viessmann kombi servisi olarak sizlere gerekli hizmetler sunulmaktadır. Kombi konusunda şunu bilmek gerekir ki özellikle kışın en büyük dostlardan biri olarak bilinmektedir. Bilindiği gibi evlerin ısınma sistemleri artık kombiler sayesinde sağlanmaktadır. Ancak bu kombilerin bakımı ve onarımları gerçekten de çok büyük önem arz etmektedir. Kombi bakımları belirli periyodik şekilde yapılmadıktan sonra kombilerin çalışma düzeni düşmektedir. Aynı zamanda da tasarruf sağlanamamaktadır. Bakımları düzenli bir şekilde yapılmış olan kombilerin daha az bir şekilde doğalgaz yaktığı aynı zamanda elektrikten de ciddi bir tasarruf sağlandığı göz önünde bulundurulmaktadır. Bu yüzden dolayı gerekli bakım ve onarım işlemleri çok kontrollü bir şekilde yapılmalıdır.

 

Sefaköy Viesman Kombi Tamiri

 

Sefaköy Viessmann kombi tamiri konusunda firmamız gereken bütün geri dönüşleri sunmakta ve böylece sizler de kaliteli bir hizmet alabilmektesiniz. Herhangi bir kombinin bakımı veya tamiri yapılacağı zaman bu işin uzmanı kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Aslında ilk başta bakıldığında bakım ya da onarım denilen şey için iç temizlik akla gelebilir. Ancak bakımda ileride oluşacak arızalarında tespit edilmesi ve mevcut olan sorunlar varsa tespit edilerek giderilmesi çok büyük önem taşımaktadır. Gerek tasarruf sağlanması gerekse kombilerinizin ömrünün uzaması için çok büyük önem arz etmektedir.

 

Sefaköy Viesman Kombi Bakımı

 

Sefaköy Viessmann kombi bakımı denildiğinde ön plana çıkan firmamıza ulaştığınızda ekiplerimiz sizlere yönlendirilir ve sırayla gereken işlemlerin gerçekleştirilmesi sağlanır. Öncelikli olarak kombinin içerisinde bulunan su boşaltılır ve kirli suyun tahliye edilmesi sağlanır. Bu sayede ilk temizlik aşaması geçilmiş olur. Bunun arkasından genleşme tankının havasının ölçülmesi gerekmektedir. Çünkü eğer 0.75 mbardan az ise bu durumda 0.75 mbar’a ulaşacağı kadar hava basılması gerekmektedir. Ayrıca yanma odasının sökülerek içerisinde bulunan toz ve pisliklerin tamamen temizlenmesi gerekir. Her türlü gaz ayarı da kontrol edildikten sonra sizlere tam anlamıyla bakımı yapılmış bir şekilde sunulması çok büyük önem arz etmektedir. Bu anlamda sizler de firmamıza ulaşarak daha net ve kaliteli bir şekilde geri dönüşler alabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz her konuda da daha rahat bir biçimde işlemlerinizi tamamlayarak çok daha sağlıklı sonuçlar alabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın