0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Sefaköy Vaillant Kombi Servisi 0850 302 95 95

700 kez okundu

Sefaköy Vaillant Kombi Servisi

Profesyonelliğin gerekliliklerini yerine getiren firmamızla iletişim kurarak Sefaköy Vaillant Kombi servisi hizmeti alabilir, sorunlarınızı kısa süre içinde giderebilirsiniz. Alanında uzman ekiplerimizle birlikte müşteri memnuniyeti ekseninde sunduğumuz kombi bakım ve hizmetlerinde tüm unsurları sağlamaktayız. En hızlı bir şekilde araçlarımızla hizmet sağlarken aynı zamanda gerekli yedek parça imkanlarımızda bulunmaktadır. Kurumsal firmanın gerekliliklerini yerine getiren firmamızca sağlanan hizmetler arasında yedek parça değişimi, kombi kontrol ve bakımlarıyla takım ve ölçme hizmetleri bulunmaktadır. Yerinde bakım-onarım yapılması da zahmetsiz bir hizmet alınmasını beraberinde sağlarken uygun fiyat koşullarımızda firmamızın belirleyici özellikleri arasındadır.

Kombi Bakım İşlemlerimiz

Uzman ekiplerimiz tarafından yerine getirilen tamir işlemlerinde çeşitli aşamalar bulunurken aynı zamanda gerekli koşulların sağlanmasıyla temiz bir şekilde işlemler çözümlenmektedir. Arzu edilen zaman diliminde ekiplerimiz tarafından tüm tamir ve bakım işlemleri uygun şartlar gereği yerine getirilmektedir. Sefaköy Vaillant kombi tamiri gibi durumların ortaya çıkmaması için ise belirli periyotlarda kombilerin bakımdan geçirilmesi gerekmektedir. Çok daha uygun fiyatlı seçeneklerimizle yoğuşmalı veya bacalı kombilerinizin bakımlarını yaparken uygun koşullara bağlı olarak da değiştirilmesi gerekli parçaları temin etmekteyiz. Aynı zamanda arızalanan kombilerin bir daha aynı konu özelinde arıza yapmamasını sağlamaktayız.

Kombi İçin Doğru Adres

Yıllık olarak yaptırılması gerekli olan kombi bakımlarında cihazın su sızdırmazlığı ekiplerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Daha sonrasında cihazın tamamı için kirlilik yönünden kontrol işlemleri de yapılmaktadır. Ekiplerimiz tarafından yerine getirilen brülör ve yanma kontrolü sonrasında sıcak su ve ısıtma fonksiyonlarının çalışma durumları da incelemeden geçirilmektedir. Elektronik ayarların kontrolü sonrasında emniyet kontrolüyle birlikte pislik tutucu bölümlerin temizlenmesini sağlamaktayız. Filtrelerle birlikte su debisi ayarlarının da belirli bir düzen içinde olması sağlanırken sıcak su ve kalorifer boru hatlarında temizliklerle birlikte bacalı kombilerde baca temizliği yapmaktayız. Sefaköy Vaillant kombi bakımı için tüm gerekli işlemler yapılırken çalışma düzeni de son olarak denetlenmektedir. Böylelikle ısı ve sıcak su teminiyle birlikte verimliliğin çok daha yüksek olması sağlanırken aynı zamanda enerji tasarrufu da mümkün olmaktadır. Belirli zaman dilimlerinde yaptırılan kombi bakımları sonrasında ortamın ısınma süresi uzarken çok daha yüksek düzeyde kombi çalıştırılmasından dolayı maliyetlerde artabilmektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın