0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Sefaköy Beko Kombi Servisi

703 kez okundu

 

 

Sefaköy Beko kombi servisi konusunda sizlere kaliteli bir şekilde hizmet sunmaya devam ediyoruz. Yılların deneyimi olarak sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerden her zaman için kaliteli ve doğru bir şekilde geri dönüşler sunmaya çalışıyoruz. Bilindiği gibi kombilerin bakımları ve tamiratları gerçekten de çok ince bir şekilde yapılmaktadır. Özel ayarlarından yapılmaması durumunda kombilerden aldığınız verim düşebileceği gibi aynı zamanda fazladan doğalgaz ya da elektrik sarf ettiğini de görebiliyorsunuz. Bu anlamda özellikle kışın vazgeçemediğimiz kombileri kullanırken doğru bir verim alabilmek adına bakımlarının yapılması tamirat durumlarında doğru eller tarafından tamirat işlemlerinin gerçekleştirilmesi çok büyük önem arz etmektedir. Bu anlamda firmamız eğitimli personeli sayesinde yılların deneyimi olarak hizmet vermektedir.

 

Sefaköy Beko Kombi Tamiri

 

 

Sefaköy Beko kombi tamiri denildiğinde her zaman için sizlere kaliteli ve doğru bir şekilde hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Ekiplerimiz tarafından sizlere sunulmuş olan hizmetler sayesinde herhangi bir şekilde sıkıntı yaşamıyor ve istediğiniz tüm geri dönüşleri çok rahatlıkla alabiliyorsunuz. Elbette bu sistemlere ulaşırken sizler de zaman zaman bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Özellikle yapmak istediğiniz herhangi bir noktada yapamadığınız veya ulaşamadığınız bir işlem olabilir. Elbette ki kombi tamir yapılırken zaten bu işlemlere haiz olmak ve gerekli eğitimleri almak gerekmektedir. Çünkü kombiye müdahale edilirken herhangi bir parçanın yanlış sökülmesi veya yanlış şekilde o parçayı dokunulması durumunda kombinizi kaybetme durumuna kadar gelebilirsiniz.

 

Sefaköy Beko Kombi Bakımı

 

 

Bu anlamda gerek tamirat gerek bakım konularında bizlere ulaşabilirsiniz. Sefaköy Beko kombi bakımı konusunda ekiplerimiz sizlere yönlendirilecek ve gerekli işlemlerin sunulması sağlanacaktır. Öncelikli olarak elbette ki iç temizlik işlemleri gelmektedir. Bunların başında da içerisindeki su tankının boşaltılması gelir. Kirli su boşaltılarak temizlik sağlanır ve genleşme tankının havası ölçülerek gerekli hava basıncının oluşması için kombiye hava basılır. Brülör sökülür ve buradaki gözeneklerin temizlenerek tekrar takılması sağlanır. Fan test edilir ve eğer seste herhangi bir şekilde bozulma varsa ya da yalpalama gibi bir durum varsa fırça ve su yardımı ile temizlenmesi gerekmektedir. Ayrıca kalorifer dönüş filtresi sökülerek temizlenir ve böylece takılır. Ekiplerimiz tarafından sizlerin yanında son bir kontrol edilerek kombi tamamen sizlere temiz bir şekilde teslim edilmesi sağlanır. Bu yüzden sizler de ekiplerimize güvenerek sağlıklı bir kombi kullanımına çok kolay ulaşabilirsiniz.  

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın