0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Petroliş Kombi Servisi

875 kez okundu

PETROLİŞ KOMBİ SERVİSİ

Her geçen gün çok daha fazla kişi tarafından kullanılan doğalgaz ile birlikte kombi sayılarında da önemli artışlar yaşanmaktadır. Ancak yapılması gerekli olan durumların tam olarak sağlanmaması ya da gerekli teknik donanımın olmaması gibi durumların kombilerin uzun süreli kullanımlarını beraberinde getirmemektedir. Uzun yıllardır Petroliş kombi servisi alanında hizmet veren kurumsal niteliklere bağlı firmamız ise son derece donanımsal yapısıyla tüm markalara ait kombilerde hizmet sunmaktadır. Bilhassa ev veya iş yerlerinde olabilmesi muhtemel olan her türlü kombi modellerinde hizmet verilmesinden dolayı firmamız önemli bir çekim gücüne sahip olmanın ayrıcalıklarını yaşamaktadır. Bununla birlikte kurumsa anlamda işleyişlerden hızlı bir şekilde faydalanılması için ise müşteri hizmetleri aracılığı ile iletişim kurulması yeterlidir. Gerekli bilgilerin verilmesinin akabinde en kısa süre içinde ekiplerimiz adreslere yönlendirilmektedir. Böylelikle her türlü kombi sorununa karşı teknik imkanları sahip firmamız uzman ekiplerle hizmet gerçekleştirmektedir.

Kombi Arızaları

Çeşitli sebeplerle arızalanması pek mümkün olan kombilerin bakımları kadar arızaların giderilmesi de büyük öneme sahiptir. Bu tür arızaların devamlı olabilmesi de sorunun tam anlamıyla çözülmediğini belli etmektedir. Ekiplerimiz tarafından sunulan ev veya iş yerlerindeki hizmetlerde öncelikle sorun tespiti yapılmaktadır. Daha sonrasında Petroliş kombi arıza destek taleplerinin iletilmesiyle getirilen teknik malzemelerin kullanılmasıyla kombiler onarılmaktadır. Bazı nedenlerden dolayı kırılan ya da aşınan parçaların değiştirilmesi de ekiplerimiz tarafından sağlanmaktadır. Kesin çözüm sunulması da en az kombi arızasının giderilmesi kadar önemlidir. Bu işlem neticesinde aynı sorunun bir süre sonra tekrarlanması da söz konusu olmamaktadır. 7/24 hizmet sağlama prensibiyle hareket eden ekiplerimiz tarafından yapılan çözümlerin ardından kombinin verimli bir şekilde çalışıp çalışmadığı da kontrole tabi tutulmaktadır.

Kombi Tamiri

Gerekli tespitlerin yapılmasının ardından çok kısa bir süre zarfında çözüme kavuşturulan Petroliş kombi tamiri işlemlerinde kullanılan parçalara göre fiyatlandırmalarda değişkenlikler olmaktadır. Ancak genel anlamda ifade edilmesi gerekirse fiyatlarımızın çok uygun olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Aynı zamanda deneyimli elemanlarımız tarafından tüm işleyişlerin kontrollü bir şekilde yapılması da hasarın büyüme gibi bir ihtimalini ortadan kaldırmaktadır. Özellikle uzun yıllar kullanılmasına karşın belli bakımlardan geçmeyen kombilerde arızaların çok daha fazla olması kuvvetle muhtemeldir. Bunun dışında belirsiz kişiler tarafından yapılacak işlemler neticesinde de arızaların oluşumu söz konusudur. Yapılan doğru çözüm odaklı işlemler neticesinde kombileriniz tamir edilmektedir. Bunun neticesinde kombilerin tüm işleyişine dair bilgilerde elde edilmiş olduğu için kullanıma dair tutumlarda değiştirilebilmektedir.

Acil Kombi Servisi

Her zaman için kullanımı gerekli olan kombilerin ne zaman bozulacağı tahmin edilememektedir. Bundan dolayı mobil araç desteği hizmeti veren firmamız 7 gün 24 saat sizlerin hizmetinizde olmanın avantajını sunmaktadır. Böylelikle her türlü acil durumlarda bizlerle iletişim kurmanız çözüm anlamında yeterlidir. Petroliş acil kombi servisi hizmetinde en kısa süreli ulaşımlar sağlanmakla birlikte ekonomik şekilde kombilerin tamir edilmesi de sağlanmaktadır. Aynı zamanda günlerce kombiden mahrum bir şekilde beklenmesine gerek kalmadan firmamızdan hizmet alınmasını sağlamaktayız.

Petek Temizliği

Son derece önemli işleyişlere sahip olmanın yanında sıcak su ve ısınma anlamında en önemli unsur olan kombilerin birçok bağlayıcı hususla birlikte performans sağladığı da bilinmektedir. Bunlardan bir tanesi olan peteklerin zamanla performans anlamında yetersiz kalmasından dolayı ortaya çıkan kombilerdeki verimsizliktir. Bu tip durumların olmaması için her yıl petek temizliğinin yapılması gereklidir. Aksi halde peteklerin ısınabilir düzeyi son derece düşük seviyelere inmektedir. Mekânın ısıtılması için kombilerin derecelerin yükseltilmesi de bir fayda sağlamadığı gibi faturaların kabarmasına vesile olmaktadır. Yapılacak işleyişlerin önemine binaen firmamız tarafından sunulan Petroliş kombi petek temizliği hizmetlerinde belli birtakım kurallarına gereklilikleri de değerlidir. Ekiplerimiz tarafından aynı gün içinde yapılması mümkün olan işlemlerde peteklerin havaları alınmaktadır. Bununla birlikte içinde birikmiş olan kirli suyun çekilmesi de gerekmektedir. Titiz bir çalışmayla peteklerin boşaltılmasında sonra kombinin çalıştırılmasıyla ısınabilir düzeyinin süresi hesaplanmaktadır. Çok daha hızlı bir şekilde peteklerin tüm yüzeyleri ısınmış duruma gelmektedir. her ne kadar çok gerekli olsa da bazı nedenlerden yapılan petek temizlikleri enerji tasarrufu açısından da bir hayli önemlidir.

Doğalgaz Tesisatı ve Bakım Hizmetleri

Her ne kadar farklı tesisat dizilimlerine sahip olunması farklı yapıların oluşmasını beraberinde getirse de firmamız tarafından sağlanan hizmetlerde hiçbir aksilik yaşanmamaktadır. Kusursuz bir şekilde Petroliş doğalgaz tesisat tamiri kapsamında tüm bakım ve onarımlar ekiplerimiz tarafından yapılabilmektedir. Uzman olmayan kişiler tarafından yapılan işlemlerde çeşitli arızaların yaşanması ve hayati risklerin söz konusu olması durumundan mutlaka donanımlı kişilerin tercih edilmesi önerilmektedir. Telafisi imkânsız zararların ortaya çıkabilme ihtimali hiç de düşük değildir.

Neden Bizden Hizmet Almalısınız?

Kombi ve genel çerçevede doğalgaz ekseninde sunduğumuz hizmetlerimizin kalite standartlarının yüksek olması tercih edilmemizde en büyük etken olurken hızlı, uygun fiyat ve titiz çalışma gibi prensiplerimizde taleplerin artmasına katkı sağlamaktadır. Sizlerde çeşitli markalara ait farklı modelli kombileriniz için en iyi hizmeti alabilirsiniz. Müşteri hizmetleriyle temasa geçmenizle birlikte randevu almanız yeterli olmaktadır. Petroliş kombi servisi kapsamında her türlü bakım ve kontrollerinin yapılabilir olmasının dışında acil kombi hizmetlerimizde müşterilerimiz tarafından en sık aldığımız talepler arasındadır.

Kombi Bakım Hizmetimiz

6 ayda bir yapılması çok daha isabetli olan kombilerin bakımları sayesinde önleyici tedbirlerin alınabilmesi kuvvetle muhtemeldir. Kombinin sahip olduğu mekanik aksamların bakımları ve sonrasında peteklerin temizliği de çok daha üst düzeyde performans alınmasını beraberinde getirmektedir. Yapılması gerekli görülmeyen bakımlar sonrasında ciddi patlamaların yaşanabileceği de bilinmelidir. Doğalgaz sızıntıları sonrasında hayati sorunların ortaya çıkması da kaçınılmazdır. Bundan dolayı mutlaka kombi bakımlarının zamanında yaptırılması tavsiye edilmektedir. Firmamız tarafından sunulan Petroliş kombi bakımı hizmetlerimizde model ve markaya göre birtakım farklılıklar bulunmaktadır. Buna bağlı olarak süre anlamında da değişkenlikler yaşanması dışında benzerliklerde çoktur. Gerek ısınma gerekse sıcak su açısından kombinin sahip olduğu verimlilik kontrolü yapıldıktan sonra su sızdırma sorununun olup olmadığına bakılmaktadır. Akabinde kombi içindeki filtre birtakım malzemeler ile temizlenmektedir. Kombi ile birlikte peteklerin temizliğinin yapılması da performans anlamında doğrudan etki sahibidir. Bundan dolay hemen hemen tüm kombi bakımlarında peteklerin temizlikleri de ekiplerimiz tarafından yapılabilmektedir. Bacalı ya da yoğuşmalı olabilen tüm kombilerin bakımları ekiplerimiz tarafından yapılmakla birlikte işleyiş nezdinde yeterli olmayan parçaların değişimleri de mümkün olmaktadır. Kısa süreli bakımların yapılmasıyla çok daha güvenli bir şekilde kombilerin kullanılması sağlanırken verimlilik açısından ortaya çıkan tüm problemlerin giderilmesi de elde edilmektedir. Kombilerin çok daha düşük derecelerde çalıştırılması durumlarında dahi çok daha yüksek bir ısınmanın elde edilmesi de Petroliş kombi servisi faydalarını ortaya koymaktadır.

Tüm Petroliş Mahallerine Servis Kolaylığı

Disiplinli ve profesyonellik kapsamında sunulan çeşitli kombi bakım hizmetlerine sahip olan firmamız aynı zamanda tüm bölgede etkisini ortaya koymaktadır. Petroliş kombi bakımı hizmetlerinde her türlü problemlerin tespit edilmesi ve anında çözüm önerilerinin oluşturulabilir olması kalitemizi ortaya koyması açısından büyük öneme sahiptir. Bununla birlikte müşteri odaklı iş anlayışına sahip ekip çalışanlarımızda her zaman en iyiyi sunmanın yollarını aramaktadır. BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın