0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Pendik Kombi Servisi

3994 kez okundu

Kombiler bireysel olarak sıcak su temini ve ısınma için kullanılan bir cihaz olmaktadır. Bu avantajları ile kullanılan cihazlarınızın doğru ve kaliteli bir teknik destek alması çok önemlidir. Bunun için Pendik Kombi Servisi hizmetlerimiz içerisinden destekler alabilirsiniz. Özellikle bakım çalışmalarının her açıdan tasarruflu bir kullanım kazandırması söz konusudur. Bu cihazların en büyük tehlikesi doğalgaz ile çalıştıkları için gaz kaçakları, baca sorunlarında hayati riskler oluşturmasıdır. Ancak doğru kullanıldığında herhangi bir sorun ile karşılaşılması söz konusu olmayacaktır.

Ayrıca kombiler içerisinde fark edemediğiniz arızalar ve sorunlar olabilir. Bakım çalışmalarımız ile özellikle bu sorunların tespiti sağlanmakta ve parça ihtiyacına varan masraflı arızalar ortaya çıkmadan bu olumsuzluklar bakım çalışmaları kapsamında giderilmektedir. Cihazınızın yeni olması, hiç arıza yapmamış olması, sağlam olması gibi durumlar bunların başınıza hiç gelmeyeceğini garanti etmez. Bu nedenle Pendik Kombi Servisi hizmetleri kapsamında bakım destek talepleri ile oluşabilecek sorunların önüne geçebilirsiniz. İhmaller daha büyük sorunlar ile yüz yüze gelmenize neden olacaktır. Alacağınız tedbirler aslında cihazınızın ömrünü uzatacak, çalışma verimini artıracak tedbirler olmaktadır. Herhangi bir sorun ile karşılaşmadan düzenli olarak yapılan bakımlar ile daha sağlıklı bir çalışma sistemi elde edilebiliyor.

Cihazınızın çalışma sistemini çok iyi bir şekilde takip etmeniz gereklidir. Su akıtıyor, petekler ısınmıyor, ateşleme yapmıyor, gürültülü çalışıyor gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu durumlar içinde anında Pendik Kombi Servisi hizmetlerimiz üzerinden taleplerde bulunarak cihazlarınızın çalışmamasından doğabilecek mağduriyetlerin önüne geçebilirsiniz. Arıza durumlarında çok dikkatli olunmalıdır. Bu nedenle anında teknik destek alabilirsiniz.  Acil kombi servisi hizmetlerimiz ile 7*24 ihtiyacınız olan her an çözümler üretmekteyiz. Cihazlarınızın verimli çalışması alanında tam ve profesyonel bir destek sağlanmakta, sunulan tüm çalışmalara da garantiler verilmektedir.

Kombi Arızaları

Cihazlarınızın çalışma standartlarının çok iyi bir şekilde takip etmeniz önemlidir. Bunun için oluşan sorunlarda anında müdahale etmeli ve teknik destek hizmetlerimizden yardım almanız gereklidir. Kombiniz su kaçırıyor olabilir. Bu durumlarda öncelikle su basıncının kontrol edilmesi gereklidir. Çünkü su seviyesi 1,5 bar üzerine çıktığında fazla su eklenmiş olacaktır. Ve cihazdan su akmaya başlar. Kombinizin tesisat bağlantılarında da sorunlar olabilir. Ya da genleşme tankı problemleri, hava tahliye arızaları da ortaya çıkabilir. Cihazın su doldurma vanasının arızalı olması, radyatörün hava alma yerinden su basıncının düşmesi de su akıtmasının arkasındaki nedenler arasında yer alabilir. Tüm bu kontrollerin sağlanması için Pendik Kombi Servisi hizmetlerimiz ile ihtiyaçlarınıza anında yanıtlar verilmektedir.

Petek Temizliği

Kombi bakımlarının yanında petek temizlikleri de çok önemlidir. Özellikle petekler içerisinde biriken kirler tıkanmalara yol açtığında hem ısınamaz, hem de daha fazla enerji harcayarak aynı verimi almaya çalıştığınızda daha yüksek faturalarla karşılaşırsınız. Kullandığımız son teknoloji aletler ve alanında uzman ekiplerimiz ile titiz çalışmalar sunmaktayız. Bu şekilde cihazlarınızın sıfır cihaz ayarında daha sorunsuz bir şekilde çalışması da söz konusu olacaktır. Kombinin altından su ve havanın birbirine karıştıran makinenin bağlanması ile temizlikler yapılmaktadır. Makinenin bağlandığı nokta büyük önem taşımaktadır. Temiz suyun gönderilerek pis suyun geri alınması için firmamızın tüm tesisata hakim teknik personelleri tarafından yapılacak bir temizlik ile verimli sonuçlar alabilirsiniz. Sonraki aşamalarda ise kombinin filtresi sökülerek temizlenmektedir. Ve yerine takılarak işlemleri Pendik Kombi Servisi hizmetlerimiz kapsamında tamamlanması mümkündür. Özellikle alt kısımları ısıtmayan peteklerin bu şekilde sorunları olmaktadır. Bu tip sorunlarda kullanılan kimyasal sıvının tesisatın içinde beklemesi çok önemlidir. Ancak peteklerde ısınmama gibi çok ciddi sorunlar var ise işlem sonrasında kontroller yapılmalı ve bu şekilde aynı işlem birkaç defa tekrarlanabilecektir. Petek temizliğinin en az iki yılda bir yapılması önemlidir.

Doğalgaz Tesisatı ve Bakım Hizmetleri

Pendik’in tüm mahallelerinde bakım hizmetleri veren Pendik Kombi Servisi hizmetlerimiz ile kış aylarında daha verimli bir ısıtma için en ideal hizmetler alabilirsiniz. Cihazlarınızın periyodik bir şekilde bakımlarının yapılması çok önemlidir. Hermetik bacalı cihazlarda ve bacalı kombilerde farklı bakım adımları takip edilmektedir. Ancak genel olarak kombilerin A’den Z’ye temizliği, ayarlamaları ve arıza durumları kontrol edilmektedir. Bu şekilde cihazınızın bir yıllık çalışma yükünden kurtularak daha da ilerlemesi söz konusu olmaktadır. Bakımı yapılmayan kombilerin zaman içerisinde önemli arızalarla yüz yüze gelmesi söz konusu olacaktır. Bu durumlarda da çok yüksek meblağlarda parça değişimlerine uzanan zararlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bakım yaptırmak bir nevi cihazınızın çalışma verime adına sigortası olacaktır. Bu nedenle ihmal edilmemesi gereklidir.

Bunların yanı sıra doğalgaz ile çalışan bu cihazların tesisat sorunlarına da çok fazla önem verilmelidir. Bu alanda yaşanabilecek ufak tefek sorunlar ileriki dönemlerde çok tehlikeli sorunlara neden olabilir. Bu tehlikelerde hayati riskler oluşturabilir. Düzenli olarak yapılan bakım ve onarım çalışmaları verimli bir çalışma sistemi elde etmenizi sağlayacaktır.

Neden Bizden Hizmet Almalısınız?

İşini titiz ve özenli bir şekilde yürüten Pendik Kombi Servisi hizmetlerimiz ile teknik destek alanındaki tüm ihtiyaçlarınıza 7*24 yanıtlar verilmektedir. Bu şekilde de oluşabilecek arıza durumlarında mağduriyetler yaşamanızın önüne geçebilmekteyiz. En iyi ve en kaliteli hizmetleri verebilmek adına planlı ve programlı olarak çalışmaktayız. Arıza durumlarında çözüm merkezi olarak hizmetler vermekte ve çözümsüz hiçbir sorununuzun kalmamasına özen göstermekteyiz. Bakım, onarım, petek temizliği, tesisat sorunları gibi tüm alanlarda cihazlarınızın yüksek performans sağlayabilmesi adına çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Özellikle farklı marka ve model cihazlarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına gelişen teknolojileri takip eden firmamız, edindiği yeni bilgilerini tecrübeleri ile birleştirerek çok daha başarılı olmaktadır.

Tüm Pendik Mahallerine Servis Kolaylığı

Pendik oldukça geniş bir ilçe olmasına karşılık, ilçenin tüm mahallerine servis kolaylığı sunulmaktadır. Bu şekilde Pendik Kombi Tamiri hizmetlerimiz ile kombi cihazlarınızın tüm ihtiyaçlarına en uygun çözümler sunulacaktır. Çağrı merkezlerimize ulaşan talepleriniz anında değerlendirmeye alınmakta ve ekiplerimiz çok hızlı bir şekilde adresinize ulaştırılmaktadır. Özellikle kış aylarında yaşanan sorunlarda kombinizin çalışmaması hayatınızı alt üst edebilir. Bu durumlarda servislerimiz pratik bir şekilde hizmet taleplerinize anında karşılık verebiliyor. Teknik destek araçları ile dolaşan ekiplerimiz ihtiyaç duyulabilecek pek çok yedek parça ihtiyaçlarını yanında taşımaktadır. Bu şekilde yerinde onarım, bakım ve tamir gibi çalışmalar yapılabiliyor. Cihazlarınızın kullanım ömrünü uzatacak, aldığınız verimi artıracak çalışmaları ile Pendik’in tüm mahallelerine ulaşım sağlanmaktadır. 7*24 günün her saatinde arıza bildirimi yapabilir, acil teknik servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kombinizin montajından kullanımına her alanda doğru özelliklere dikkat etmeniz gereklidir. Çalışma aşamasında yaşanan sorunlara karşılık anında tedbirler almanız önemlidir. Bu şekilde çalışma veriminden daha fazla faydalanmanız mümKombi servisi hizmetleri başlığı içerisinde aradığınız tüm kaliteli hizmetleri bulabileceğiniz sitemiz üzerinden çağrı merkezleri numaraları ile anında hizmet taleplerinde bulunabilirsiniz. Servis kolaylığı, hızlı ve güvenilir hizmet politikası, deneyimli ve eğitimli teknik personelimiz ile çalışmalarımızda cihazlarınızın yüksek performansta çalışmasını sağlamaktayız. Sunulan tüm hizmetlerimiz cihazlarınızın verimli çalışmasının bir sigortası olmakta ve uzun yıllar aynı verimi alabilmeniz sağlanmaktadır. Bakım, onarım gibi tüm ihtiyaçlarınıza birebir çözümler sunulabiliyor.

- Pendik kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Pendik kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Pendik kombi petekleri isitmiyor
- Pendik kombi sıcak su az veriyor
- Pendik kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Pendik kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Pendik kombi su dolmuyor
- Pendik kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Pendik kombi patlamalı çalışıyor
- Pendik peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Pendik petekler ısınmıyor
- Pendik petekler çalışmıyor
- Pendik kombi su kaçırıyor
- Pendik ses yapıyor
- Pendik çalışıyor sonra duruyor
- Pendik kombi error veriyor
- Pendik kombi arıza kodları
- Pendik kombi ateşleme yapmıyor
- Pendik su basıncı devamlı düşüyor
- Pendik sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Pendik kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Pendik kombiden sıcak su gelmiyor
- Pendik kombi kırmızı ışık yanıyor
- Pendik kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Pendik kombi pat pat ses yapıyor
- Pendik üç yollu vana arızası
- Pendik doldurma musluğu arızaı
- Pendik fan motoru arızası
- Pendik anakart arızası (eletronik)
- Pendik plakalı eşenjör arızası
- Pendik gaz valfi arızası
- Pendik step motoru arızası
- Pendik kombi kart tamiri
- Pendik kombi tamirsici
- Pendik 7/24 kombi servis
- Pendik kombici
- Pendik kombi tamircisi
- Pendik kombi servisleri
- Pendik bosch kombi c6 arızası
- Pendik eca kombi kırmızı ışık yanıyor
- Pendik kombi sıcak su ayarı
- Pendik kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Pendik kombiye elektirik gelmiyor
- Pendik kombi şartel attırıyor
- Pendik kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Pendik kombi petekleri az ısıtıyor
- Pendik kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Pendik kombi yedek parça


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın