0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Paşabahçe Kombi Servisi

597 kez okundu

Paşabahçe Kombi Servisi

Paşabahçe kombi servisi kombileriniz ile ilgili başvurulacak olan yerlerden ilkidir. Paşabahçe kombi servisimiz kombileriniz ile ilgili her türlü sorunu çözüme ulaştıran kişilerdir. Kombinizin yılda iki kez olmak üzere bakımını yapmakla görevli kişilerde Paşabahçe kombi servisi elemanlarımızdır. Kışın büyük sorunlar ile karşı karşıya kalmamak için kombi servislerinden yardım alıp size ve kombi servisimize uygun zamanda kombi bakımınızı yaptırmanız gerekir. Evinize gelen servis ekibinin yetki belgesi olup olmadığını kontrol edin eğer yetki belgesi yoksa cihazınıza müdahale etmesine izin vermeyin. Bakım sırasında neler yapılacağı hakkında bilgi vermesini isteyiniz. Öncesinde kombi kapağını açmadan sıcak su ve kalorifer tesisatı ısıtma testi ile kombinin çalışma verimliliğini kontrol ettiğinden emin olunuz.

Paşabahçe Kombi Bakımı

Paşabahçe kombi bakımı için firmamız ile iletişime geçip kombiniz ile ilgili büyük ve çözülemeyecek sorun yaşamadan kombi bakımını yaptırmanız gerekir. Aksi halde kombiniz size uzun ve büyük sorunlar ile karşı karşıya bırakabilir. Biz bakım elemanları olarak sizi mağdur etmeden kısa sürede kombi bakımınızı gerçekleştirmekteyiz. Evinize gelip her türlü soruna yerinde müdahale ederek kombinizi ilk günkü performansına kavuşturuyoruz. Evinize en yakım kombi servisini arayıp sorununuz hakkında detaylı bilgi vererek çözüme ulaşabilirsiniz. Maddi olarak da sizi zor durumda bırakmadan orta yol bularak mutlu sona ulaştırırız.

Paşabahçe Kombi Tamiri

 Bakımı aksatılan kombileriniz belirli bir süreden sonra ömrü kısalmaya başlar ve artık kombiniz için tamirci yolu gözükmektedir. Bakımı yapılmayan kombiler hem fatura olarak maliyeti yükseltir hem de ilerleyen dönemlerde daha büyük sorunlar ortaya çıkarak maddiyatı yüksek hasar meydana gelir. Böyle olduğu zamanda Paşabahçe kombi tamiri ile iletişime geçip kombi tamirinizi yaptırabilirsiniz.

Paşabahçe Petek Temizleme

Düzenli olarak nasıl kombi bakımı yaptırıyorsanız petek temizliğinin yaptırılması gerekir. Yıllarca kullanılmış peteklerin temizliğe ihtiyacı yoktur demek yanlış olur. Petek delinir, petek çürür veya paslanır gibi sözler de duymuş olabilirsiniz. Ama bu tür bilgilere kesinlikle kulak asmayınız. Asıl temizlenmesi gereken yer kalorifer tesisatıdır. Asıl pislik, çamur, kir kalorifer tesisatındadır. Peteklerde koruma için gerekli yağ var, bu yağ yapılan çalışma ile birlikte kesinlikle petekten çıkmaz ve sistemde kalır. Petekler yerinden sökülmeden temizliği yapılmalıdır.  Kaçak veya tamir gerektiren işlem varsa yapılır. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra petek temizleme makinanın tesisata monte edilmesi için gerekli mekân belirlenir. Genellikle banyo veya mutfakta ya da balkonda bulunan kollektör, radyatör veya havlupan sökülür. Peteklerin ve tesisatların üst boru sistemleri temizlenir daha sonra tesisat borularının alt kısımları temizlenir. Petek tesisatında kir fazla olduğu için çift yıkama yapmak çok önemlidir. Petek temizleme makinasının kombiye zarar vermemesi için uygun makina seçilmelidir. Petek temizliği yapılmadan önce Paşabahçe petek temizleme elemanlarımıza bütün aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın