0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Pangaltı kombi servisi

460 kez okundu


Kombi Kullanıcılarının Dikkat Etmesi Gereken Konular

Kombiler beyaz eşyalara göre daha farklı sisteme sahip makinelerdir. Beyaz eşyalarınıza bakım gerekmiyorken kombinizi her yıl iki defa bakım yaptırmanız gerekir. Bakımı yapılmayan kombi zamanla arızaya geçer. Arızaya geçen kombi de bazı durumlarda ciddi ücretler ödenerek eski performansına döner ya da değiştirilmek zorunda kalır. Pangaltı kombi servisi acil ve rutin olarak faaliyet göstermektedir. Acil durumlarımız genellikle müdahalesi gereken ciddi arızaları kapsarken rutin kontroller genellikle bakım hizmetlerimizdir. Kimi zaman rutin kontrollerde kimi zaman acil müdahalelerde değişmesi gereken her parça için önceliğimizin siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmektir.

Kombi bakımları genellikle kış aylarında sıklıkla kullanıldığı için kış aylarına girmeden bakımlarını yaptırmak daha mantıklıdır. Firmamız Pangaltı kombi bakımı konusunda en az bir en fazla iki defa bakımlarını yaptırmanızı önermektedir. Kış aylarında mağdur olmamanız açısından bakımlarının aksatılmaması çok önemlidir. Firmamızın marka kısıtlaması kesinlikle yoktur. Her marka ve modelin işlemleri konusunda bilgi sahibi olduğumuzu bilmenizi isteriz. Kombi bakımı için firma tercih ederseniz marka konusunda size geniş hizmet seçeneği sunmasına özen göstermelisiniz.

Firmamızı diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimiz sizi düşünmemizdir. Yedek parça değişimlerinde birebir orijinal parça ile değişim yaparak cihazınızın mevcut performansının düşmemesini sağlarız. Onun dışında Pangaltı kombi tamiri sırasında diğer firmalara göre daha detaycı oluruz. Bakım sırasında detaylı kontrol yaparak olabilecek tüm arızalar kontrol altına alınmaktadır. Çalışanlarımızın bakım ya da onarım sırasında en büyük amacı sorunu kısa sürede çözüme kavuşturmaktır. Bazı firmalar bakım ve onarım hizmetlerini daha düşük tutarak parça değişimlerinde orijinal yerine muadil parça tercih eder. Bu da kombinizin kolaylıkla bozulmasına neden olur. Bu gibi sorunlar ile karşılaşmak istemiyorsanız firmamızı tercih ederek uzun vadede ve sorunsuz kombi kullanabilirsiniz.

Sektörün en iyi firmaları arasına yerleşmiş firmamız her geçen gün gelişmeye ve hizmet seçeneklerini daha da arttırmayı hedeflemektedir. Pangaltı petek temizleme, bakım, onarım ve yedek parça gibi daha birçok hizmet seçeneğimiz ile firmamızı içiniz rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini hizmetlerinden sonra üstün tutan firmamız müşterileri tarafından tavsiye edilen ve sevilen firma konumundadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın