0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Otakçılar Kombi Servisi

409 kez okundu


Otakçılar Kombi Servisi

İstanbul Eyüp'te bulunan ve kaliteli hizmetiyle müşterilerine özel hizmet sunarak kombi servisi hizmeti sunan firmamız, alanında uzman ekipleri ile dört dörtlük hizmet sunmaya devam ediyor. Kombilerin bakım ve onarım işlerini yaparak zaman alan işleri kısa sürede bitiren ve müşterilerine daha fazla zaman kazandıran firmamız, sorunsuz ve sınırsız hizmet anlayışı ile kombi servisi hizmeti vermeye devam ediyor. Otakçılar kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimize özel kombi hizmeti sunarak, kombilerinizi uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz.

Eyüp'te nerede olursanız olun ekiplerimizi bulunduğunuz adrese gelerek sizlere hizmet sunmaktadır. Kalite standartları çerçevesinde sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde kombi bakı ve onarım işlerimizden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. Otakçılar kombi bakımı hizmeti sayesinde artık kombilerinizin bakımı için günlerce güvenilir hizmet sunan firma arama derdinden sizleri kurtarıyoruz. 7/24 hizmet sunan firmamız sayesinde istediğiniz zaman zarfından bizimle iletişime geçerek sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Ayrıca ekiplerimiz tarafından sizlere teknik destek hizmeti de verildiğinden dolayı, hizmetlerimizi detaylı bir şekilde öğrenerek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kombileri en ince ayrıntısına kadar giderek tamir işleri yapan ekiplerimiz, garanti standartları çerçevesinde hizmet sunmaya devam ediyor. Sunmuş olduğumuz hizmetler garantili olup sizlere son teknolojik aletlerimizle hizmet sunuyoruz. Böylece hizmet konusunda sınır tanımayan firmamız, sizler için elinden gelen her türlü hizmeti sunmaya devam ediyor. Ayrıca nerede olursanız olun adresinize özel araçlarımız ile geliyoruz. Araçlarımızda kombilerin bakım ve tamiri için her türlü gerekli malzeme bulunduğundan dolayı, diğer firmalara oranla daha hızlı şekilde işlerimizi bitiriyoruz. Böylece Otakçılar kombi tamiri hizmetinde istediğiniz zaman yararlanarak zamandan tasarruf edip yarım kalan işlerinizi bitirebilirsiniz.

Uygun fiyat politikası kapsamında hizmet vererek sizleri fiyat konusunda zor durumda kalmaktan kurtaran firmamız,  en ideal fiyatlarla petek temizleme hizmeti de sunuyor. Otakçılar petek temizleme hizmetinden peteklerinizi en ince noktasına kadar temizliyoruz. Bu sayede avantajlı fiyatlarla petek temizliği yaptırarak olası bir durumu engelleyebilirsiniz. Petek temizliğinden sonra peteklerinizi sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın