0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Örnektepe Kombi Servisi

764 kez okundu

Örnektepe Kombi Servisi

Yaşam alanlarında büyü kolaylık sağlayan kombiler bazı dönemlerde yıllık bakımlarının yapılmaması, yanlış azı uygulamalar ve tesisat sorunları gibi nedenlerle sorun yaşatabilir. Bu gibi hallerde Örnektepe kombi bakımı hizmeti ile dilediğiniz sorun için kısa sürede çözüm üretebilirsiniz ideal sonuçlar alabilmeniz için sorunun ne olduğunu doğru biçimde anlatmanız, kritik öneme sahiptir.  Bu nedenle eğer kombide arıza kodu varsa bunu iletmeniz, su akıtması, çalışmaması gibi durumları açıkça ifade etmeniz gerekir. Örnektepe kombi arıza ekipleri önce telefondan yönlendirme ile size yardımcı olmaya çalışır, eğer bu şekidle sorun çözülmezse de doğrudan size gelerek tesisatın özümü için çalışma yapacaktır.

Kombinin Isıtmaması Sorunu

Yaygın görülen sorunlardan birisi kombi çalıştığı halde ısıtma yapmaması sorunudur. Bu durumun da birkaç farklı nedeni olabilir. Radyatör derecesinin düşük olması, dönüş borusu filtresinin kirlenmiş olması, ısıya duyarlı olan parçalarda sorun meydana gelmesi, radyatörlerin kapalı olması gibi nedenlerden dolayı oluşabilir. Örnektepe kombi tamiri görevlileriyle temasa geçerek bu sorunun çözümü için talepleriniz iletebilirsiniz.

Kombi Su Akıtması

Bazen kombiden su akıtması durumu görülebilir. Bu sorun genelde kombi hanesinde çok su olması durumuyla doğudan ilgilidir. İdeal basınç 1,5 bardır. İçindeki fazla suyu boşaltarak sorunu çözüme ulaştırabilirsiniz; ancak hala devam eden akıtma sorunu varsa da İstanbul’daki kullanıcılar için Örnektepe kombi servisi görevlilerini arayabilirsiniz.

Kombi Servisi Fiyatları

Fiyatlandırma konusunda parça değişimi ve yıllık Örnektepe kombi petek temizliği işlemlerine göre değişik şekilde ölçüler vardır. Yani her işlem için standart rakamlardan bahsetmek olmaz, çünkü sorunun kaynağı ve tamir işlemine göre yapılan işlemler değişecektir. Sözgelimi yıllık bakım işlemleri, parça değişimi ve kapsamlı tesisat sorunlarına göre daha uygun rakamlarda sunulur. Net rakamlar için sorunla beraber servis görevlilerine talebinizi iletebilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın