0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Nakkaştepe Kombi Servisi

500 kez okundu


Nakkaştepe Kombi Servisi

Kombi servis hizmetlerine çok fazla ihtiyaç vardır. Günümüz teknolojisinde pek çok işlevsel faydası olan kombilerin kaliteli servis firmalarına ihtiyacı bulunmaktadır. Biz de Nakkaştepe kombi servisi olarak kombinizin tüm ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Özellikle kombi seçimi, montajı, bakımı ve kombi tamiri gibi taleplerinizi titiz bir şekilde karşılıyoruz. Servis firmamız profesyonel bir şekilde hizmet vermekte ve her zaman müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Bu kapsamda sizden gelen servis talepleri en hızlı şekilde organize ediyoruz. Aciliyet sırasına göre servis elemanları yönlendirilmekte ve sorun giderilmektedir.

Kombilerin önemli gereksinimlerinden biri de bakımdır. Kombi bakımı yılda en az 1 defa yapılmalıdır. Biz de Nakkaştepe kombi bakımı hizmeti veren bir firma olarak kombinizin bakımını titiz bir şekilde yapıyoruz. Kombinizin bakımını yaparak yıl boyu daha verimli çalışmasını sağlıyoruz. Bakımını yaptığımız kombi yine aynı şekilde yıl boyu daha az enerji tüketmiş olacaktır. Bunun yanında olası arızaların önüne geçiyor ve uzun kullanım ömrünün olmasını sağlıyoruz. Kombi bakımı çerçevesinde kombinizin temizliği, filtrelerin temizlenmesi, eskiyen ve yıpranan parçaların değişimini yapıyoruz. En uygun fiyatlarla kombi bakımı için bizi tercih edebilirsiniz.

Kombi bakımı dışında cihazlarınızın önemli ihtiyaçlarından biri de kombi tamiridir. Kombiler zaman içerisinde arıza yapabilen cihazlardır. Arıza yapan cihazınızın uzman bir servis firması tarafından tamir edilmesi şarttır. Biz de Nakkaştepe kombi tamiri hizmetleri veren bir firma olarak uygun fiyatlarla tamir hizmeti sunuyoruz. Firmamızın hizmetleri kapsamında yerinde tamir, yedek parça değişimi ve bakım hizmetleri vardır. Marka ve model farkı olmaksızın her türlü yedek parça firmamız tarafından tedarik edilmekte ve en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunulmaktadır.

Kombi servis firmamızın hizmetlerinden biri de petek temizliğidir. Kombi bakımı yapılırken aynı zamanda petekleriniz de temizlenmektedir. Bu noktada Nakkaştepe petek temizleme hizmeti sunan firmamızı arayabilir ve petek temizleme talebinde bulunabilirsiniz. Temizliği yapılan petekler yıl boyu maksimum seviyede ısı konforu sağlamış olacaktır. Bunun yanında peteklerin kullanım ömrü de aynı oranda uzamış olacaktır. Kombi ve peteklerinizden en iyi verimi almak için firmamızdan servis talebinde bulunabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın