0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Maktek Kombi Sıcak Su Arızaları

103 kez okundu

Kombi hayatımızın olmazsa olmaz cihazları arasına girmeyi başaran, hatta beyaz eşya kadar değerli olan bir cihazdır. Isınma problemini tamamen ortadan kaldıran kombiler, ısınma haricinde ısınma ve ocağa gaz gelmesine de olanak sağlamaktadır. Pratik kullanımın yanı sıra işlevsel özellikleri bakımından da beklentileri karşılayacak kombiler çalışmaya başladığı andan itibaren nerdeyse 7/24 çalışarak ihtiyaçlarımızı giderir. Firmamız kombilerinizin bakım, onarım, yedek parça ve tamir işlerini üstlenebilecek, sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren bir firmadır. Deneyimli kadromuz ile kısa sürede sorununuzu çözüme kavuşturacak firmamızda en önemli konu siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu yüzden sürekli gelişmeye elverişli yapımız ile sizlerin beklentilerinizi kısa sürede karşılayabilecek, çalışan, bilgi ve donanıma sahibiz. Her sorunuzun temelini detaylı bir şekilde araştırmak ve bu bağlamda çözüm bulmak için sürekli değişim göstermeye de devam etmekteyiz.

Maktek Kombiniz Su Isıtmıyorsa

Kombiniz eğer su ısıtmıyor ise birden fazla nedeni olabilir. Firma olarak sorunlara çözüm odaklı yaklaştığımız için mağduriyetinizi öncelikle kısa sürede sonlandıracağımızdan emin olabilirsiniz. Maktek kombi suyu ısıtmıyor şikâyeti ile firmamız ile iletişime geçtiyseniz kombinizin sıcak su bağlantıları ile ilgili olan tüm ekipmanlar detaylı bir şekilde kontrol edilir. Sıklıkla karşılaştığımız bir sorun olduğu için firmamızda bunun çözümü mevcuttur. Genellikle bu sorun diyafram sistemli kombilerde sıcak su problemi diyafram contasından gelebilir. Eğer diyafram contasında herhangi bir sorun yoksa su akış şalterinde ya da tribünde sorun vardır. Sorun bu nedenlerden kaynaklı değilse eğer sıcak suyun bağlı bulunduğu diğer bölümlere bakılır.

Maktek Kombi Suyu Yeteri Kadar Isıtmıyorsa

Su ısıtma problemi sıklıkla karşılaştığımız problemlerin başında gelir. Maktek kombi suyu az ısıtıyor ise bunun birden fazla nedeni olabilir. Kombi ntc si arızaya girmiş, kombi kartında herhangi bir arıza ya da kombi fanında pislik birikmiş olabilir. Firma olarak tüm bu ihtimalleri göz önünde bulundurarak hareket etmek durumundayız. Bu yüzden olabilir ihtimalleri değerlendirdikten sonra kombinize yeteri kadar gaz ve elektriğin gelip gelmediğine ya da kombi cihazınızda herhangi bir sorununun olup olmadığına bakarız. Bu sayede sorunun temelini öğrenerek hareket etmek işlerimizi daha da kolaylaştıracaktır.

Maktek Kombi Banyoyu Çok Isıtıyor

Kombi arızaları genellikle bakıma dayalı arızalardır. Bu yüzden kombinizin bozulmaması için bakımları düzenli yaptırmanızda fayda vardır. Genellikle kombi arızalarında sıklıkla ısıtma problemleri ile karşılaşırız. Bu problemlerin temeli bilinçsiz kullanım ya da bakımlarının düzenli yapılmaması ile alakalıdır. Maktek kombi banyo suyunu çok ısıtıyor ise ısıtma sistemi ile alakalı olabilir. Genellikle merkezi bir sistemde ısıtılan su diğer noktalara dağıtılır. Eğer ki merkezi sistem arızaya geçtiyse banyo bölgesine kadar gidecek su, borularda soğumaya başlar. Dolayısıyla istediğiniz su ısısını yakalayamamış olursunuz. Kombinizin sağlıklı çalışmaması doğrudan sıcak suyu etkileyeceği için tek bir noktadan değil birden fazla noktadan kontrolleri sağlayarak sorununuzu çözmeyi hedefleriz.

Maktek Kombi Sıcak Suyu Neden Soğutur?

Kombiler 7/24 çalışan cihazlar oldukları için zaman zaman farklı noktalardan arızaya geçer. Bu arızalar kimi zaman daha düşük meblağlar olurken kimi zaman da bütçenizi zorlayacak türden olabilir. Maktek kombi suyu ısıtıyor soğutuyor ise sıcak su musluğundan, kombi alev modülasyon probleminden ya da üç yollu vana sisteminin arızasından dolayıdır. Hidrofor sisteminde meydana gelen arıza da dengesiz su basmaya buna bağlı suyun birden ısınıp soğumasına neden olabilir. Her arıza bir başka arızanın başlangıcı olacağı için kombi arızaları genellikle birbirine bağlıdır. Firma olarak çok yönlü faaliyet göstererek kombinizin arızasını çözüme ulaştırmak önemsediğimiz konular arasındadır.

- Maktek kombi çalışıyor ısıtmıyor

- Maktek kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Maktek kombi petekleri isitmiyor
- Maktek kombi sıcak su az veriyor
- Maktek kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Maktek kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Maktek kombi su dolmuyor
- Maktek kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Maktek kombi patlamalı çalışıyor
- Maktek peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Maktek petekler ısınmıyor
- Maktek petekler çalışmıyor
- Maktek kombi su kaçırıyor
- Maktek ses yapıyor
- Maktek çalışıyor sonra duruyor
- Maktek kombi error veriyor
- Maktek kombi arıza kodları
- Maktek kombi ateşleme yapmıyor
- Maktek su basıncı devamlı düşüyor
- Maktek sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Maktek kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Maktek kombiden sıcak su gelmiyor
- Maktek kombi kırmızı ışık yanıyor
- Maktek kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Maktek kombi pat pat ses yapıyor
- Maktek üç yollu vana arızası
- Maktek doldurma musluğu arızaı
- Maktek fan motoru arızası
- Maktek anakart arızası (eletronik)
- Maktek plakalı eşenjör arızası
- Maktek gaz valfi arızası
- Maktek step motoru arızası
- Maktek kombi kart tamiri
- Maktek kombi tamirsici
- Maktek 7/24 kombi servis
- Maktek kombici
- Maktek kombi tamircisi
- Maktek kombi servisleri
- Maktek kombi sıcak su ayarı
- Maktek kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Maktek kombiye elektirik gelmiyor
- Maktek kombi şartel attırıyor
- Maktek kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Maktek kombi petekleri az ısıtıyor
- Maktek kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Maktek kombi yedek parça
- Maktek kombi arıza kodları
- Maktek Kombi Fan motoru çalışmıyor
- Maktek Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
- Maktek Kombi fan motoru devreye girmiyor
- Maktek Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
- Maktek Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
- Maktek Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
- Maktek Kombi Fan Motoru temizliği
- Maktek Kombi fan motoru ne ise Yarar


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın