0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Laleli Kombi Servisi

764 kez okundu

Laleli Kombi Servisi

İş dünyasının kalbinin attığı yer olan Laleli kombi servisi tüm mekanlardaki kombi çözümleri için deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir.

Her gün binlerce insanın kombilerinde yaşadığı sorunların çözümü için kısa sürede destek veren firmamız en ekonomik koşullarda size destek vermek için hazırdır. Birbirinden yeni kombi modelleri için ve eski tip kombiler için yararlanabileceğiniz hizmetlerimiz İstanbul’un en çok tercih edilen firması olarak

Fatih’in tüm semtlerinde ve Laleli kombi bakımı için müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren ekibimiz, 24 saat size en uygun koşullarda hizmet vermektedir.

Laleli Kombi Arıza Onarımı

Kombinizin ne zaman ne şekilde bir sorun ortaya çıkaracağı belli olmadığı için her zaman kontrol ettirmeniz ve olası sorunlarının önüne geçecek önlemler almanız gerekir.

Firmamız Laleli kombi arıza hizmeti kapsamında problemin ne olduğunu tespit ederek en kısa sürede çözüm için harekete geçmekte, herhangi bir problem söz konusu olduğunda da, ekonomik fiyatlarla uygun parça değişimleri ile hizmetinizdedir. Tüm parça değişimleri kaliteli markaların ürünleri kullanılarak gerçekleştirilir.

Kombilerinizdeki arızaları giderilmesi için en kısa sürede sorunun çözümünü size sunan ekiplerimiz, tamir konusunda sizi bilgilendirmeden parça değişimi yapmaz.  Tüm kombi markaları için hizmet veren ekibimiz, Laleli kombi tamiri ile her zaman hizmetinizdedir.

Kombi Temizliği

Kombilerin bakımlarının yapılması için düzenli olarak peteklerin de temizlenmesi gerekir. Peteklerin temizlenmesi için özel makineler kullanılır ve bu makineler peteklerin içinde biriken tüm kir ve pislikleri çeker.

Gözlerinize inanamayacağınız tüm kirlerin çıkarılacağı kombilerinizden her zaman en ekonomik şekilde yararlanabilirsiniz ve problem çıkmadan ısınma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Faturalarınız da daha ekonomik olur.

Firmamızdan Laleli kombi petek temizliği için randevu alarak, temizlik sonrası peteklerinizin verimliliğini görebilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın