0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Kuyubaşı Kombi Servisi

461 kez okundu

Kuyubaşı Kombi Servisi

Isınmayı sağlamak için sürekli kullanmış olduğunuz kombinizin kullanım ömrünü arttırmak, cihazın ilk günkü performansında kalmasını sağlamak ve ekonomik fayda sağlamak için kombinizin bakım ve tamir işlemlerini zamanında yaptırmanız gerekmektedir. Oluşan sorunların giderilmesi için Kuyubaşı kombi servisi olarak ekibimizle birlikte hizmetinizdeyiz. Telefon numaralarımızdan ulaşıp randevunuzu oluşturmanız hizmet almanız için yeterli olmaktadır.

Kombinizin uzun yıllar yüksek performans şartlarında çalışmasını, enerji tasarrufunuzu ve yaşam kalitenize önem vermekte olan firmamız her konuda size yardımcı olmaktadır. Kuyubaşı kombi bakımı firması olarak bakım işleminde ilk başta kirli suyun tamamen tahliye edilmesini sağlamaktayız. Sonra genleşme tankının basıncı ölçülür. İdeal basınç değerinin altındaysa, hava basılarak basınç yükseltilir. Yanma haznesinin temizliği yapılarak, ateşleme mekanizması kontrol edilir. Daha sonra üç yollu vanayı temizleyerek, fan testini yapmaktayız. Son olarak gaz ayar kontrollerini yaparak, kalorifer fitresini temizlemekteyiz. Bu işlemlerden sonra çıkarılan parçalar temizlenip yerlerine takılmaktadır. Bütün işlemler bittikten sonra kombinizi çalıştırıp sizlere teslim etmekteyiz.

Kombiler elektrikli cihaz olduğundan dolayı oluşan sorunların göz ardı edilmemesi gerekmektedir. Giderilmeyen arızalar başka olumsuz durumlara da neden olabilmektedir. Kombinizle ilgili sorunlarda hemen Kuyubaşı kombi tamiri firması olarak bizimle iletişime geçmenizi önermekteyiz. Sigortanın veya gaz vanasının kapalı olması, termostatın değerlerinin düşük olması gibi kendinizin düzelteceği sorunlar hemen hallolmaktadır. Ancak kombide oluşan ve profesyonel kişilerden yardım alınması gereken durumlarda yaşanmaktadır. Bu durumlarda yardım almanız gerekmektedir.

Firmamız petek temizliğinde çok titiz davranmaktadır. Petek temizliği sırasında kullanılan kimyasal temizlik maddeleri peteklerde kalıcı hasara yol açmaktadır. Bu yüzden kimyasal malzeme kullanımından sonra o bölgede temizlik sonrası kimyasal malzeme kalıntısı kalmaması gerekmektedir. Profesyonel ekibimiz temizliğe ise peteğin alt kısmından başlayarak, kaliteli cihaz kullanımı sayesinde peteklerin içini temizleyip belirlediğimiz süre içerisinde sizlere teslim etmektedir. Kuyubaşı petek temizleme firması olarak tecrübeli çalışanlarımızla kaliteli ve garantili bir hizmetle peteklerinizin temizliğini yapmaktayız. Temizlik sonrası kombinizin ayarını yükseltmeden ve yüksek fatura ödemeden ısınabilmektesiniz. Belirli periyotlarla peteklerinizin temizletmeyi ihmal etmemenizi önermekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın