0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Kurtköy Kombi Servisi

509 kez okundu

Isınmak için günümüzde kombiler kullanılmaktadır. Kombinizle ilgili bütün sorularınız için Kurtköy kombi servisi olarak firmamızı arayarak ücretiz olarak bilgi alabilmektesiniz. Günün her saati uzman ekibimiz tarafından hizmet vermekteyiz. Tamir ve bakım için verdiğimiz hizmetler firmamız tarafından 1 yıl garantili olmaktadır. Düzenli şekilde kombilere bakım yaptırılması sonucunda kombiler uzun süre yüksek performans göstermektedirler.

 Kombiler ısıtma sisteminde önemli bir yere sahiptirler. Kış aylarında kombilerde oluşan sorunlar insanların yaşamlarını da etkilemektedir. Kombi çalışmadığı zamanlarda ortamın hemen soğumasıyla insanlar hasta olabilmektedir. Bu yüzden firma olarak soğuk kış günlerinden önce kombine bakım yaptırmanızı önermekteyiz. Kurtköy kombi bakımı firması olarak kombilerinizin bakımını yaparken, tecrübeli çalışanlarımız ilk önce kombinin suyunu boşaltıp sonrasında kombiye belirli bir oranda hava basmaktadır. Sonra da kombideki fanı söküp yanma odasında oluşmuş olan toz ve kiri temizleyip, nemli bir bez ile silerek işlemi tamamlamaktadır. Bakım sırasında arızalı parçaların tespiti, güvenli kullanım ve tasarruf yapmanız amaçlanmaktadır.

Günümüzde birçok kullanıcı doğalgaz ile ısınmaktadır. Doğalgazın nakil vasıtası ise kombilerdir. Kombiler bazı durumlarda çalışmamaktadır. Sigortanın veya gaz vanasının kapalı olması, termostatın değerlerinin düşük olması gibi kendinizin düzelteceği sorunlar hemen hallolmaktadır. Ancak kombinin ateşlememesi, kırmızı ışığının yanıp sönmesi gibi farklı sorunlar için profesyonel ekiplerden yardım almanız gerekmektedir. Her konuda Kurtköy kombi tamiri olarak hizmetinizdeyiz. Ayrıca kombilerde var olan arıza kodları da sorunun kaynağını bulabilmek için büyük oranda yardımcı olmaktadır. Bu arıza kodları her model için farklılık göstermektedir. Bu yüzden mutlaka alanında uzman kişilerden yardım alınması gerekmektedir.

Isınmak için kullanılan doğalgazın iletilmesini kombiler ve petekler sağlamaktadır. Kombilerin düzenli olarak bakım yaptırılması gerektiği gibi peteklerinde temizletilmesi gerekmektedir. Peteklerin alt kısımlarına kireç çökmesi, uzun süre kullanılmasından dolayı kirlerden filtre ve kir tutucularda tıkanıklık oluşması gibi sorunlar meydana gelmektedir. Tüm bu sorunların giderilmesi ve peteklerin ilk günkü gibi temiz olup ısıyı verimli şekilde iletmelerini sağlamak için temizletilmesi gerekmektedir. Kurtköy petek temizleme olarak profesyonel ekibimiz, temizliğe uygun cihaz ve malzemelerimizle her an hizmetinizdeyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın