0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Küçükçekmece Baykan Kombi Servisi

68 kez okundu

Küçükçekmece Baykan Kombi Servisi Kış aylarında hemen herkesin aradığı tek şey sıcak ortamlar olmaktadır. Bir an önce evinize veya iş yerinize varmak ve dayanılmaz soğuklardan kurtulmak en belirgin amaçlar arasında yer almaktadır. Tam da bu durumlarda 24 saat kesintisiz çalışabilmesi ve sizi hiç zahmete sokmadan evinizin ısınmasını ve dört mevsim sıcak su ihtiyacının karşılanması işlevlerine sahip olması kombilerin vazgeçilmez olmasındaki en belirgin özellikleri olmaktadır. Bizde Küçükçekmece Baykan kombi servisi olarak kombilerin hayatınızda önem arz eden işlevleri kesintisiz yerine getirebilmesi için kombi hizmetlerini sunmaktayız. Haftanın her günü ve saati açık olan çağrı merkezlerimiz ile dilediğiniz saatte iletişime geçebilmenize olanak tanınmaktadır. Kombi arızaları veya çeşitli kombi hizmetleri için bilgi alış verinde bulunmanız veya hizmet talebinde bulunmanız doğrultusunda en kısa sürede talep edilen hizmetin sunumu gerçekleştirilmektedir.

Kombi Arızaları

Kombi kullanıcılarının ve kombi servisi olarak bizim karşılaştığımız belli başlı kombi arızaları mevcut olmaktadır. Bu arızaların bir kısmı kurulumdan, bir kısmı kullanıcıların yanlış kullanımından gerçekleşebildiği gibi bir kısmı da çevresel etkenlerden kaynaklanmaktadır. Genel olarak ele almak gerekirse Küçükçekmece Baykan kombi arıza ve bakım çalışmalarının yapılmasını gerektiren kombi arızaları aşağıdaki gibi sıralanabilmektedir.

  • Kombi çalışmıyor,
  • Kombi çalışıyor ama ısıtmıyor,
  • Kombi su akıtıyor,
  • Kombi yanarken patlama yapıyor,
  • Kombi çalışıyor ama sıcak su akmıyor,
  • Kombi ateşleme yapmıyor, gibi arızalar sıklıkla karşılaşılan kombi arızalarını oluşturmaktadır.

Kombi Arıza Çözümleri

Kombi arızalarına bağlı olarak çeşitli çözüm önerileri gerçekleştirilmektedir. Burada en önemli olan unsur kombi arızalarının oluşmasında kombi bakımlarının ve kombi petek bakımlarının ertelenmiş olup olmaması olmaktadır. Genellikle kombi bakım çalışmalarının aksatılmasından dolayı oluşan kombi arızaları bazen gerekli Küçükçekmece Baykan kombi petek bakımı ve kombi bakım çalışmalarının yapılması ile kolayca çözümlenebilirken bazen uzun çalışmalar gerektirebilmektedir. Uzun süre kombi bakımlarının yapılmaması kombi arızalarına neden olacak pürüzlerin yok edilmemesi anlamına gelmektedir. Bu durumda oluşan arızalar ciddi sorunlar oluşturabilmekte ve onarım çalışmalarının yeterli olmayarak parça değişimi yapılabilmektedir. En kötü durumda ise kombi devre dışı kalarak yeni bir kombi almanız gerekebilmektedir. Kombi kullanımında kombinin kullanım ayarlarına ait bilgi sahibi olmanız yararınıza olacaktır.  Örneğin bar basıncının ortalama 2 bar seviyesinde olmasını bilmeniz kendiniz yapmasanız bile alacağınız hizmetin hızını etkilemektedir.

Kombi Arıza ve Tamiri

Kombi arızalarının tespit edilmesi ve gerekli olan kombi bakım ve onarım çalışmalarına karar verilmesi ile müşterilerin onayına sunulmakta ve müşteriler için uygun olan çözümler Küçükçekmece Baykan kombi tamiri kapsamında gerçekleştirilmektedir. Tüm kombi servis hizmetlerinde olduğu gibi kombi tamiri çalışmasında da ekonomik ve etkili çözümlerin gerçekleştirilmesine özen gösterilmektedir. Müşteri memnuniyetine odaklanılarak son derece kaliteli ve en uygun çözümler profesyonel düzeyde alanında tecrübeli çalışanlarımız tarafından kıza sürede uygulanmaktadır.

 KÜÇÜKÇEKMECE İLÇESİ , KÜÇÜKÇEKMECE MERKEZ , ATAKENT , ATATÜRK , AYTAÇ , CENNET , BEŞYOL , CUMHURİYET , FATİH , FEVZİÇAKMAK , GÜLTEPE , HALKALI , İNÖNÜ , İSTASYON , KANARYA , KARTALTEPE , MEHMETAKİF , SEFAKÖY  , SÖĞÜTLÜÇEŞME , SULTANMURAT , TEVFİKBEY , YARIMBURGAZ , YEŞİLOVA MAHALLESİ-SEMTİ

 
BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın