0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Küçükçekmece Ariston Kombi Servisi

185 kez okundu

Küçükçekmece Ariston Kombi Servisi Hayatımızı kolaylaştıran teknolojik gelişmeler arasında yer alan ve ısınma sistemleri arasında en çok tercih edilen kombiler, müşterilerin konforlu bir yaşam sürdürmesinde oldukça başarılı işlevlere sahiptir. Bizde bu konforlu yaşamın sürdürülebilir olması için gerekli olan tüm kombi hizmetlerini tüm kombi markalarına uygun olarak Küçükçekmece Ariston kombi servisi hizmetleri kapsamında gerçekleştirmekteyiz. Kombi bakımlarını ve petek bakımlarını yaptırmanız cihazının arızalanma oranını minimize etmektedir. Ancak çevresel kaynaklı arızalanmalar olabilmektedir. Buna neden olan en belirgin arıza nedeni ani elektrik kesintileri oluşturmaktadır. Bu durumlarda acil destek ekiplerimiz devreye girmekte ve çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçmeniz halinde kısa sürede gerekli çalışmalara başlanmaktadır.

Kombi Bakımının Sağladığı Avantajlar

Kombi kullanımında önemli bir yere sahip olan ve verimli kombi kullanımının sürdürülebilir olmasını sağlayan kombi bakımları yılda bir kez yapılmalıdır. Özellikle de kış aylarında yoğun kullanılan bu cihazların bu yoğun kullanıma hazır hale gelmeleri ani arızaların önüne geçmesi adına önem arz etmektedir. Bu doğrultuda Küçükçekmece Ariston kombi arıza ve bakım çalışmaları ansızın gerçekleşen kombi arızalarının engellenmesinde önemli bir paya sahiptir. Cihazın uzun yıllar kullanılabilecek dayanıklılığa sahip olması sağlanır. Yüksek performansta çalışarak düşük seviyede bile ideal ısı seviyesine ulaşılır. İdeal ısı seviyesine düşük derecelerde dahi ulaşılması yakıt tasarrufu sağlar. Kombi bakımlarında arızaların erken tespit edilerek onarılması ciddi ve büyük arızaların oluşmasını engellediği gibi tamir için gerekli maliyetleri de düşürür. Bu avantajlar kombi kullanıcıları için oldukça önemli olmakta ve kombi bakımlarına gereken özenin gösterilmesi gerekmektedir.

Kombi Petek Bakımı Ne Zaman Yapılmalıdır?

Kombi bakımları her yıl sonbahar aylarında yapılması gerekirken kombi petek bakımlarının 2 veya 3 yılda bir yapılmasında sakınca görülmemektedir. Bu durumda kombi peteklerinin fonksiyonel çalışma durumlarında görülen bazı değişiklikler petek bakımının yapılması gerektiğine işaret etmektedir. Bu işaretler gelmeden yapılması daha avantajlıdır ancak yinede bu durumlar söz konusu olduğunda hem Küçükçekmece Ariston kombi petek bakımı hizmetinin alınması gerekir. Kombi peteklerinin üstü sıcak altı soğuk ise, en uzakta kalan peteklerin ısınmaması, peteklerden ses gelmesi, fitrelerin çok sık kirlenmesi veya tıkanması gibi durumlar kombi petek bakımlarının bir an önce yapılmasının gereklilikleri olarak görülmektedir. Bu doğrultuda petek içlerinin, alt ve üst boru sistemlerinin temizlenmesi ile yeterli ısı seviyesine ulaşılmaktadır.

Kombi Bakımı Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombi bakımı yaptırmak isteyen kullanıcıların hizmet alacağı firmanın yetki belgesine sahip olduğundan emin olması alacağı hizmetin kalitesi ile eşdeğer olmaktadır. Kombi bakımı yapılırken Küçükçekmece Ariston kombi tamiri hizmetlerinin gerçekleştirildiğinden emin olmak için çalışmalar bittiğinde sizin gözetiminizde kombinin çalıştırılmasına ve tüm ayarlarının gözden geçirilmesine dikkat etmeniz fayda sağlayacaktır. Ayrıca yapılacak çalışmalar hakkında önceden bilgi almanız firmanın tecrübesi konusunda da fikir sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.KÜÇÜKÇEKMECE İLÇESİ , KÜÇÜKÇEKMECE MERKEZ , ATAKENT , ATATÜRK , AYTAÇ , CENNET , BEŞYOL , CUMHURİYET , FATİH , FEVZİÇAKMAK , GÜLTEPE , HALKALI , İNÖNÜ , İSTASYON , KANARYA , KARTALTEPE , MEHMETAKİF , SEFAKÖY  , SÖĞÜTLÜÇEŞME , SULTANMURAT , TEVFİKBEY , YARIMBURGAZ , YEŞİLOVA MAHALLESİ-SEMTİBİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın