0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Kozyatağı Kombi Servisi

465 kez okundu


 

Kozyatağı Kombi Servisi

Isınmayı sağlamak için sürekli kullanmış olduğunuz kombinizde oluşan sorunların giderilmesi için Kozyatağı kombi servisi olarak ekibimizle birlikte hizmetinizdeyiz. Telefon numaralarımızdan ulaşıp randevunuzu oluşturmanız hizmet almanız için yeterli olmaktadır. İlk olarak sorununuzu sizden dinleyip daha sonra kombinizi kontrol edip, sorunla ilgili yapılacak işlem için kullanılacak malzemeleri ve değişecek parçaları sizlere anlatmaktayız. Sunduğumuz bilgilerden sonra onay vermeniz halinde kombinize gereken işlemleri yapmaktayız.

Kombi bakım işlemleri yapılmadan önce kombide doğalgaz veya su kaçağının olup olmadığının kontrol edilip netleştirilmesi gerekmektedir. Kozyatağı kombi bakımı firması olarak bakım işleminde ilk başta kirli suyun tamamen tahliye edilmesini sağlamaktayız. Sonra genleşme tankının basıncı ölçülür. İdeal basınç değerinin altındaysa, hava basılarak basınç yükseltilir. Yanma haznesinin temizliği yapılarak, ateşleme mekanizması kontrol edilir. Daha sonra üç yollu vanayı temizleyerek, fan testini yapmaktayız. Son olarak gaz ayar kontrollerini yaparak, kalorifer fitresini temizlemekteyiz. Bu işlemlerden sonra çıkarılan parçalar temizlenip yerlerine takılmaktadır. Kombi çalıştırılarak performansı gözlemlendikten sonra cihazınızı size teslim etmekteyiz.

Kombi kullanıyor ve güvenliğinizi riske atmak istemiyorsanız kombinizle ilgili sorunlarda hemen Kozyatağı kombi tamiri firması olarak bizimle iletişime geçmenizi önermekteyiz. Kombiler bazı durumlarda çalışmamaktadır. Sigortanın veya gaz vanasının kapalı olması, termostatın değerlerinin düşük olması gibi kendinizin düzelteceği sorunlar hemen hallolmaktadır. Ancak kombinin ateşlememesi, kırmızı ışığının yanıp sönmesi gibi farklı sorunlar için profesyonel ekiplerden yardım almanız gerekmektedir. Her konuda yardımcı olarak profesyonel ekibimiz sorunlarınızı aynı günde halletmektedir.

Ev, okul, hastane ve daha birçok ortamda petek kullanılmaktadır. Bu peteklerin temizlenmemesi sonucunda ortamda temiz havanın yerine kirli hava geçmektedir. Sürekli evlerde bulunan ev hanımı, çocuk ve yaşlılar için sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Okulların ve hastanelerde bulunan öğrencilerin, hastaların, doktorların, öğretmenlerin ve daha birçok kişilerin rahatsız olmaması için ve verimli ısınmalarını sağlamak için peteklerin temizlenmesi gerekmektedir. Tesisat işi olmasından dolayı profesyonel kişiler tarafından temizlenmesi daha güvenli olmaktadır. Kozyatağı petek temizleme firması olarak uygun cihaz ve temizlik malzemelerimizle kaliteli bir hizmet sağlamaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

              BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın