0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Koşuyolu Kombi Servisi

440 kez okundu

Koşuyolu Kombi Servisi

Koşuyolu kombi servisi olarak semtinizde tamamen müşteri odaklı ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Kombilerinizde oluşabilecek arıza durumlarını gidermek ya da oluşabilecek muhtemel arızaları önlemek amacıyla sunmuş olduğumuz hizmet size bir telefon kadar uzakta yer almaktadır. Kombinizin sürdürdüğü işlevlerini kaybetmemesi amacıyla güler yüzlü personellerimiz sayesinde tüm bakım ve onarımların yerine getirilmesi Koşuyolu kombi servisi olarak tarafımızdan profesyonelce yapılmaktadır. Tüm müşterilerimize uygun ödeme koşulları ile her zaman destek vermekte olan firmamız, her markadan kombinin bakım ve onarım işlerini sizin için sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir. 

Koşuyolu kombi bakımı kapsamında tarafımızdan yapılan tüm işlemler neticesinde kombinizin kullanım ömrü uzamakta ve sorunsuz bir şekilde çalışmasına olanak sağlanmaktadır. Genellikle kombi arızalarının, kış aylarında kombilerin uyarı vermesine rağmen ısrarla çalıştırılması sebebi ile kaynaklandığı bilinmektedir. Uyarı vermekte olan kombilerin ısrarla çalıştırılması sonucu cihazın parçalarının zarar görmesi sonucu ortaya çok daha yüksek maliyetli problemler çıkmaması için kombilerin uyarı vermesiyle birlikte tarafımızdan kontrol edilmesi ve bakımının özenle yapılması gerekmektedir.  Bu durumlarda Koşuyolu kombi bakımı için vakit kaybetmeden tarafımıza haber verilmesiyle kombide oluşabilecek arızalar gerekli bakımların yapılması ile önlenebilmektedir.

Koşuyolu kombi tamiri de kombi bakımı gibi tarafımızdan titizlik ile sağlanan hizmetlerden bir diğeridir.  Sık olarak arıza yapmakta olan kombiniz varsa yüksek dereceli ve uzun süreli performans sağlanması açısından cihazınızın tamiri profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmalı, böylece ortaya çıkacak yüksek maliyetlerden kaçınılmasına olanak sağlanmalıdır. Koşuyolu kombi tamiri ile arızaları giderilmiş olan kombiler uzun vadede müşterilerimizin cihazlarından yüksek performans almalarını sağlarken uygun fiyat sebebi ile de memnuniyet oranının üst düzeylere çıkmasına imkân vermektedir.

Koşuyolu petek temizleme ekiplerimiz tarafından hızlı, güvenilir ve titiz bir şekilde sunulmaktadır. Petek temizleme alanında yapmış olduğumuz tüm hizmetlerimiz tamamen müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin isteklerini karşılamak ve şikâyetleri en aza indirmek için gayret sarf etmekte ve güler yüzlü personellerimiz ile kaliteden ödün vermeden sunulmaktadır.   Her markadan peteğin temizlenmesi uzman personellerimiz tarafından yapılmasıyla cihazlarda oluşabilecek problemler önceden engellenmektedir. Ayrıca Koşuyolu petek temizleme çerçevesinde sunmuş olduğumuz hizmetler son derece kaliteli ve garanti altında bulunduğundan yaşanan herhangi bir aksilik durumunda yapılan hizmet tamamen sorumluluğumuzdadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın